Koolid

 

Kontaktid

Saue Gümnaasium
Aadress: Nurmesalu 9, Saue linn 76506, Saue vald, Harjumaa
Direktor Robert Lippin
Telefon: 5886 5045
E-posti aadress: kool@saue.edu.ee
Kodulehekülg: www.saue.edu.ee
 
Ääsmäe Põhikool 
Aadress: Kasesalu 16, Ääsmäe 76402, Saue vald, Harjumaa
Kontaktid: 

Direktor Jaanus Kallion: 53 491 082jaanus.kallion@aasmaekool.ee

E-posti aadress:kool@aasmaekool.ee

Kodulehekülg: www.aasmaepk.edu.ee
 
Turba Kool 
Aadress: Tööstuse 12, Turba 76201, Saue vald, Harjumaa
Kontaktid
Direktor: 512 7577, direktor@turbakool.ee
Õppekorraldaja: 5304 7230
Õpetajate tuba: 5307 0325

Spordihoone administraator: 529 3252

E-posti aadress: kool@turbakool.ee

Koduleht: www.turbakool.ee
 
Nissi Põhikool
Aadress: Nissi tee 33, Riisipere 76202, Saue vald, Harjumaa
Direktor Annely Ajaots
Telefon: 608 71345551 0148
E-posti aadress: kool@nissikool.ee
Koduleht: www.nissikool.ee
 
Kernu Põhikool
Aadress: Kernu küla 76305, Saue vald, Harjumaa
Direktor Marek Männik
Telefon: 5567 2285
E-posti aadress: kernu@kernukool.ee
Kodulehekülg: www.kernukool.ee
 
Ruila Põhikool
Aadress: Ruila küla 76315, Saue vald, Harjumaa
Direktor Tiia Rosenberg
Telefon: 607 8736
E-posti aadress: ruilakool@ruilakool.ee
Kodulehekülg: www.ruilakool.ee
 
Laagri kool
Aadress: Veskitammi 22, Laagri alevik 76401, Harjumaa 
Direktor Toomas Artma
Telefon: 651 7633
E-posti aadress: laagrik@laagrik.edu.ee
Kodulehekülg: www.laagrik.edu.ee
Koolipidaja on OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus. OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskuse omanik on Saue vald.
 
Pääsküla Gümnaasium 
Aadress: Vikerkaare 10/Põllu 109,Tallinn 10921, 
Direktor Leena Saag
Telefon: 677 7499
E-posti aadress: paaskyla@paaskyla.tln.edu.ee
Kodulehekülg: www.paaskyla.tln.edu.ee
Tallinna Pääsküla Gümnaasium on määratud elukohajärgseks kooliks Laagri alevikus ning Vatsla, Hüüru, Kiia, Püha, Alliku ja Koidu külades elavatele lastele.
 
Salu kool erivajadusega lastele
Aadress: Maidla küla 76416, Saue vald, Harjumaa.
Direktor Helger Rannu
E-posti aadress: helger.rannu@salukool.ee
Telefon: 608 8618
Kodulehekülg: www.salukool.ee
Salu Kool on kool, mis töötab erakooliseaduse alusel. Kooli asutasid lapsevanemad, kellel endil on erivajadusega lapsed, kuna Harjumaal sel ajal, s.o 2003. aastal, polnud raske ja sügava vaimupuudega lastele õppeasutust. Erakool on tasuline.