« Tagasi

Millised on raha taotlemise võimalused vallalt, KOPist, KULKAst?

Mõtte teostamiseks on vaja üldjuhul ja suuremal või vähemal määral raha. Et midagi head ja põnevat sünniks, peab kõigepealt olema idee ja alles siis teadmine, kust ja kuidas küsida. Sest kes ei küsi, see teadupoolest ka ei saa.

On saanud heaks tavaks kohtuda Saue vallas tegutsevate MTÜ-de ja aktiivsete sauevallakatega augustis, et rääkida sellest, millised on raha taotlemise võimalused vallalt, millised KOP-ist, KULKA-st jne. Ainuüksi Saue vallavalitsuselt on võimalik taotleda tegevustoetust, talgutoetust, investeeringutoetust, projektitoetust, ühekordset toetust ja andeka sportlase toetust. Valla taotluste tähtaeg on augustikuu viimane päev, seetõttu oleks igati mõistlik kohtuda kolmapäeval, 16. augustil kell 18 Saue valla kultuurikeskuses.

Millest juttu tuleb:

·         Saue valla erinevad toetused: tegevustoetus, projektitoetus, ühekordne toetus, andeka sportlase toetus, investeeringutoetus. Kuidas ja millele toetust küsida? Millised projektid on eelistatud? Kuidas koostada projekti eelarvet? Kuidas aruannet?

·         Mis muutub külakestuste rahastamise osas seoses uue ühendvalla sünniga?

·         KOP ehk kohaliku omaalgatuse programm. Kuidas ja millele sealt toetust küsida?

·         Kultuurkapital ja Kultuurkapitali Harjumaa ekspertgrupp. Mis vahe neil on, mida toetavad ja kuidas sealt raha küsida?

·         EV 100 projektid Saue vallas.

 

Lisainfo: kaija.velmet@sauevald.ee