Ääsmäe postkontor on veebruari lõpust märtsi alguseni ajutiselt suletud

Omniva teatab, et Ääsmäe postkontor on 23. veebruarist kuni 4. märtsini 2018 ajutiselt suletud, ettevõte tagab teenuse kättesaadavuse.

Kõiki postiteenuseid pakuvad asenduspostiasutused. Kirjakandja on võimalik tellida nii koju kui tööle.

Postmarkide, kaartide ja ümbrike müügiks on Omniva sõlminud lepingud teiste müügikohtadega, et oleks võimalik mugavalt osta kõike kirja saatmiseks vajalikku – seda ka postkontori tavapärase töökorralduse ajal.

Asendav postiasutus
  • Ääsmäe postkontorit asendab ja väljastab saadetisi Saue postkontor Kütise tn 4, Saue linn. Saue postkontor on avatud E kell 10-19; T-R kell 10-18; L, P suletud.
  • Lähim postipunkt on Ruila postipunkt Ruila külas – avatud E-P kell 10-18.
  • Lähim pakiautomaat on Saue Kaubakeskuse pakiautomaat Saue linnas Ridva tänav 15.

Teenus kirjakandjaga tööle või koju
Kõikidel ettevõtetel ja inimestel on võimalik tellida kirjakandja tasuta koju või kontorisse.
Kirjakandjat saab tööle või koju tellida kliendiinfo telefonilt 661 6616. Tellimusi võetakse vastu E–R kell 9-20 ja L-P kell 9-15.

Kirjakandja teenused
  • kirisaadetise, postipaki, kullerpaki vastuvõtmine ja kättetoimetamine
  • rahakaartide kättetoimetamine
  • ajakirjade ja -lehtede tellimuste vormistamine
  • postimaksevahendite müük

Postmarkide müügikohad
Postmarkide lähimad müügikohad on leitavad Omniva kodulehelt: https://www.omniva.ee/era/veel/edasimuujad.