Teeremont toob kaasa muudatused bussiliikluses

Mais algav Pärnu maantee remont Laagris toob kaasa suured muudatused liikluskorralduses ja bussiliikluses.

Ümbertegemisele lähevad Veskitammi, Nõlvaku, Vanasilla ja Seljaku tänava ristumised Pärnu maanteega, Jalakäijate tunnelid on planeeritud Pärnu maantee, Veskitammi tänava mahapöörde ja raudtee alla.

Pärnu maantee rekonstrueerimiseaegne ajutine liikluskorraldusprojekt on veel kooskõlastusel, kuid täna teada oleva info kohaselt kavandatakse Veskitammi tänava raudteeülesõidu sulgemist mai alguses. Täpne kuupäev selgub aprilli viimasel nädalal mil Maanteeamet väljastab info selgitavate skeemidega, mis saavad olema leitavad valla kodulehel www.sauevald.ee ja FB lehel.

Veskitammi raudteeülesõidu sulgemine toob kaasa ka muudatused bussiliikluses

Tallinna linnaliini 27 teenindavad bussid suunatakse ümbersõidule Kadaka puiestee, Rohula tänav, Pilliroo tänav, Möldre tee, Sae tänav, Veskitammi tänav, Vae tänav, Veskitammi tänav, Sae tänav, Möldre tee, Pilliroo tänav, Rohula tänav, Kadaka puiestee, tehes peatused ümbersõidule jäävates Laaniku ja Turbasambal peatustes ning lõpp-peatuse Vae tänaval paiknevas autobussiliinide nr 20A ja 25 Laagri alevik peatuses.

Liini nr 18 bussidel jäävad ära Pärnu maanteel linnast väljuval sõidusuunal paikenvad Nõlvaku ja Laagri peatused.

Maakonnaliinidel 191, 113, 119, 163 ja kommertsliinil 256 jäävad linnast väljuval suunal teenindamata peatused Nõlvaku ja Laagri, nimetatud bussid hakkavad peatuma Sillaotsa peatuses Selveri ees.

Koolibussiliinil S3 jääb teenindamata Rahnu peatus ning pärastlõunasel väljumisel Vana-Pääsküla peatus.

Jälgimäe tagasipööre jääb avatuks ainult bussiliiklusele, tavaliiklus peab arvestama sõiduga Topi sõlme kaudu.