Sel nädalavahetusel paigaldatakse Veskitammi liiklussõlmes tunneleid, rongid on asendatud bussidega

Nordecon teostab sel nädalavahetusel 3-5.08 Veskitammi liiklussõlme ehitustöid.

Nordecon AS rajab Saue vallavalitsuse ja Maanteeameti tellimusel Veskitammi liiklussõlme ehituse raames kolm jalakäijate tunnelit. Tunnelid rajatakse kergliiklejate liiklusohutuse parandamiseks Laagri piirkonnas. Ehitustööde teostamise ajal ei saa rongid Pääsküla ja Keila vahel sõita ning sellel lõigul teenindatakse reisijaid bussidega.

Üks tunnelitest rajatakse raudtee alla, et likvideerida jalakäijate samatasandiline ristumine raudteega.

Kõik raudteealused tööd teostatakse ühe nädalavahetusega, et võimalikult vähe rongiliiklust häirida. Töödega alustatakse reede õhtul pärast viimase reisirongi möödumist ning ehitustegevus lõpetatakse esmaspäeva hommikul enne esimest reisirongi. 4. ja 5. augustil suletakse rongiliiklusele Pääsküla-Keila vaheline lõik ning neil päevil teenindatakse reisijaid kogu päeva ulatuses Pääsküla ja Keila vahel bussidega (täpsem info Elroni kodulehelt www.elron.ee).

Tööde käigus eemaldatakse raudtee 50m ulatuses, kaevatakse tunneli auk, sh kaevetööd lubjakivis, paigaldatakse drenaaž-, sadevee- ja elektrikanalisatsiooni torustikud, lükatakse raudtee kõrval ettevalmistatud tunnel projektijärgsesse asukohta, taastatakse raudtee muldkeha ning raudtee.

Projekti valmimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.


Lisainformatsioon: 
Ando Voogma, Nordecon ASi juhatuse liige
Tel: + 372 615 4400, e-post: ando.voogma@nordecon.com