Vald sõlmis kaks tee-ehituslepingut

RIAB Teedeehitus OÜ hakkab juba 36.nädalal ehitama Saue linnas Kadakamarja ja Muskaadi tänavate jalgteed kokku ca 600 m ulatuses. Mõne nädala jooksul alustatakse Koidu küla bussipeatuse ehitust Koidu teel. Seejärel rajatakse Laagris Kooli tänavale tulevase riigigümnaasiumi parkla uus koolibussipeatus ja parklaga seonduvad sadeveetorustikud. Tööd toimuvad oktoobris ja novembris 2018, kuid Kooli tn jalgtee asfalteerimine võib jääda siiski kevadesse, kuna samaaegselt ehitatakse ka piirkonna soojatorustikke.

Teise lepingu raames hakkab Šeiker Teed OÜ peatselt asfalteerima Saue linnas Paju tn algusosa, samuti ehitatakse Laitse külla (Kastani tee) ristele kaks bussipeatuse taskut, Ellamaale, Haapsalu maantee äärde paviljoni alus.Tööd toimuvad samuti oktoobris ja novembris 2018.