Plats puhtaks korteriühistu abiga!

Elu on lihtne, kui lund pole. Raskem, kui su auto ette on kortermaja parklas lükatud vall. „On ikka idioot see traktorist," on esimene mõte.

Tegelikult on põhjuseid kaks, miks asjad nii on: pea keegi ei kasuta labidat, sest et koht kortermaja ees pole tema oma, ja ükski traktor ei sõida parklas autodele liiga lähedale.

Valla ettepanek on, et tööpäevadel vahemikus kell 10-14 oleks kortermajade esine parkimisplats üldises korras autodest tühi.

Teine ettepanek, mis töötab paremini, on, et korterühistu esimees suhtleb majaelanikega, et sahk teeb kogu parkla puhastuse ning keegi ei tohi sel päeval ja kellaajal maja ees parkida.

Parkal lumest puhastamiseks tuleb helistada piirkonna lumetõrje valvetelefonile ja leppida meistriga kokku, et majaesine on sel päeval vahemikus kell 10-14 autovaba - nii saabki kogu platsi puhtaks.

Inimene saab end kõige paremini aidata, kui ta haarab labida või kui ta võtab enda ja teiste majaelanike huvidest lähtuvalt asja organiseerida.

Kui on lumerohke talv, ei saa oodata, et vald tehku ja mind ei huvita. Muutkem seda suhtumist ja näidakem, et oleme tugev kogukond. Täna meie kortermajas ja homme juba suuremas mastaabis

Problemaatilised kortermajade piirkonnad Laagri alevikus ja Saue linnas

Saue linna lumetõrje valvetelefon 5192 2110, e-mail raul.sheikerteed@gmail.com