« Tagasi

Saue valla beebipäev 2018

Hea Saue valla BEEBI ja tema vanemad! Saue valla BEEBIPÄEV toimub 17. veebruaril 2018 kell 11 Saue valla kultuurikeskuses Veskitammi 8, Laagri.
 
Beebipäevale ootame beebisid, kes on sündinud vahemikus 1. oktoober kuni 31. detsember 2017.
 
Palume teid registreeruda kuni 12. veebruar 2018 telefonil 679 6765 või e-posti aadressil .info.veskitammi@sauevald.ee.
 
Beebipäeva kava:
11.00
  • Saue vallavanema tervitus
  • Beebidele kingituste jagamine
11.40
  • Beebipäeva tort ja tee
11.50
  • Pildistamine fotonurgas 
  • Vestlusring kuni 13.00ni
 
Saue valla beebipäev on sündmus, mida korraldatakse neli korda aastas. Pidulikule vastuvõtule kutsutakse Saue vallas sündinud beebid koos vanematega, samuti on peole oodatud teised pereliikmed. 
 
Peole saab kutsega, mis aegsasti välja saadetakse. Kutse aluseks on rahvastikuregistrist saadud andmed, kaasa arvatud postiaadress. Siiski on korraldajatel palve, kui te ei ole saanud kutset, võtke meiega ühendust ja täpsustame andmed üle.
 
Beebipäeval jagatakse kingitusi, pakutakse kohvi ja torti. Kõiki külalisi ootab fotonurgas piltnik. Samas on hea võimalus teiste vallas sündinud beebide ja nende vanematega tuttavaks saada.
 
Kui aga juhtub, et te ei saa osaleda kutsel märgitud kuupäeval toimuval beebipäeval, on alati võimalus registreeruda järgmisele beebipäevale või soovi korral lihtsalt kingitus kätte saada. Kõigile beebidele on kingitus ja vajadusel saame need toimetada ka valla teiste piirkondade kultuurikeskustesse.