Vallaleht Saue Valdur on ilmunud

Vallaleht Saue Valdur on ilmunud. Arusaadavalt uue alguse keskne.

Et kus ja kuidas ja millal saab vallamaja inimestega suhelda. Et millised on uued toetuste ja teenuste süsteemid laste fookuses. Et ka seltsilisemale tegevusele saab toetust küsida ja et maamaksu määr langes paljudele.

Aga pehmemat kraami on samuti - artikkel sellest, kuidas nissikad naabripoisi aitamisel kogukonnana ühtsust üles näitasid, pildiline tagasivaade jõuluaega, katse piiluda volikogu esimehe tiitli taha...

Üks anomaalne nähtus on ka - esilehe lugu suunab keskmistele külgedele tutvuma, et kes on kes vallamajas. Ette oli valmistatud fotogalerii kontaktidega, aga kuna selgus, et sinna oli sattunud ka isiklikke andmeid, siis sel korral jäi see lehest siiski välja ja avaldub pisut hiljem.