Vallavalitsuse hallatavad asutused

Ääsmäe Põhikool
Kasesalu 16 Ääsmäe, 76402, Harjumaa
direktor: Jaanus Kallion
Tel:   608 6236, 534 91082      
e-mail: kool@aasmaepk.edu.ee
kodulehekülg: www.aasmaepk.edu.ee.

Saue Valla Kultuurikeskus
Veskitammi 8, Laagri alevik, Saue vald, 76401, Harjumaa
juhataja: Ingrid Novikova
Tel: 679 6765,  534 65917      
e-mail: veskitammi@sauevald.ee


Nõlvaku Lasteaed
Kaselaane 1, Laagri alevik, Saue vald, 76401 Harjumaa
juhataja: Merle Perm
tel:  530 79 131
e-post: merle.perm@sauevald.ee
kodulehekülg: www.nolvakulasteaed.ee


Tuleviku lasteaed
Tuleviku 3, Laagri alevik, Saue vald, 76401 Harjumaa
juhataja: Maiki Vanahans
õppealajuhataja: Kerli Stein
e-post: maiki.vanahans@sauevald.ee; kerli.stein@sauevald.ee
kodulehekülg: www.tulevikulasteaed.ee


Laagri Lasteaed
Männimetsa tee 53, Laagri alevik, Harjumaa, 76401
direktor: Tiiu Ingerainen
Tel: 6 796 025      
e-mail: laagri.lasteaed@sauevald.ee
kodulehekülg: www.laagrilasteaed.ee


Veskitammi Lasteaed
Veskitammi 22, Laagi alevik, Saue vald, 7640, Harjumaa
direktor: Rita Klein
Tel: 6793095 – juhataja, 6793096 – üldtelefon
E-mail: veskitammi.lasteaed@sauevald.ee
kodulehekülg www.veskitammila.ee

Ääsmäe Lasteaed
Kasesalu 10a, Ääsmäe, Saue vald, Harjumaa
direktor: Silva Kiilberg
Tel:   608 6165 ja 53088467       

E-mail: aasmae.lasteaed@sauevald.ee
Kodulehekülg: www.aasmaelasteaed.ee


Saue Vallaraamatukogu
Veskitammi 4, Laagri alevik, Saue vald, 76401, Harjumaa
juhataja Lia Nirk
Tel:  679 6869       
e-mail:  raamatukogu@sauevald.ee


Saue Vallaraamatukogu filiaal Hüüru Raamatukogu
Jõe tänav 2, Hüüru küla, Saue vald, 76902, Harjumaa
raamatukoguhoidja: Irja Targama
Tel: 607 1358       
e-mail: hyyruraamatukogu@gmail.com

Ääsmäe Raamatukogu
Kasesalu 16, Ääsmäe küla,  76402, Harjumaa
juhataja: Liia Kiibus
Tel:  6 086 241      
e-mail: aasmae.raamatukogu@mail.ee
kodulehekülg: http://aasmaeraamatukogu.edicypages.com/et