Kontaktid

Andres Kaarmann
Amet: abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige
Telefon: 679 0183511 2059
E-posti aadress andres.kaarmann@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, õigusteadus
   
Birgit Tammjõe-Tulp
Amet: haridusosakonna juhataja, ametijuhend
Telefon: 654 11545860 7677
E-posti aadress: birgit.tammjoe-tulp@sauevald.ee 
Haridus: kõrgharidus, hariduse juhtimine
   
Margit Ots
Amet: haridusspetsialist, ametijuhend
Telefon: 679 0177511 2820
E-posti aadress: margit.ots@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus,  filoloogia
   
Lily Roop
Alates 17. oktoobrist Laagri uues tervisekeskuses Tervise 2
Amet: haridusspetsialist
Telefon: 5302 1854
E-posti aadress: lily.roop@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, juhiabi
   
Helen Veensalu
Amet: erivajadustega laste spetsialist, ametijuhend
Telefon: 662 73005340 4313
E-posti aadress: helen.veensalu@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, jurist
   
Anne Vainu
Alates 17. oktoobrist Laagri uues tervisekeskuses Tervise 2
Amet: haridus- ja tervisedendusspetsialist, ametijuhend
Telefon: 529 1462
E-posti aadress: anne.vainu@sauevald.ee
Haridus keskeriharidus
   
Sirli Tamm
Amet: logopeed, ametijuhend
Telefon: 5884 0538
E-posti aadress: sirli.tamm@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, logopeedia
   
Mihkel Velström
Amet: psühholoog, ametijuhend
Telefon: 5341 5533
E-posti aadress: mihkel.velstrom@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, psühholoog
   
Mart Nurk
Amet: psühholoog, ametijuhend
Telefon: 5342 2370
E-posti aadress: mart.nurk@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, psühholoogia
   
Kaidi Väät
Amet: sotsiaalpedagoog, ametijuhend
Telefon: 5866 9397
E-posti aadress: kaidi.vaat@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus: halduskorraldus; sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse