Jäätmevaldaja lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine

 

1. oktoobrist 2015 jätkab Saue vallas prügiveo teenuse osutamist Ragn-Sells AS ja seda kuni 30. aprillini 2020.

Olemasolevad lepingud ja üleminek uuele perioodile

Kuna Ragn-Sells AS jätkab Saue valla piirkonna teenindamist, siis juba sõlmitud lepingud kehtivust ei kaota, vaid sinna juurde lisandub Lepingu lisa, mis täpsustab uue korraldatud jäätmeveo tingimusi. Lepingu lisa tuleb jäätmevaldajal täita ning allkirjastada ning seejärel tagastada üks allkirjastatud eksemplar Ragn-Sells AS-le aadressile Suur-Sõjamäe 50a, Tallinn 11415 või saatke digiallkirjastatult info@ragnsells.ee.   

Kui olemasolevas lepingus on valed andmed või kui allkirjastatud leping üldse puudub, palume võtta ühendust Ragn-Sells AS klienditeenindusega info@ragnsells.ee või telefonil 15 155. Lepingu puudumisel saab lepingu eeltäita ka Ragn-Sells AS kodulehel www.ragnsells.ee/leping.

Uue lepingu sõlmimine

Lepingu saab sõlmida Ragn-Sells AS kodulehel www.ragnsells.ee/leping või Ragn-Sells AS aadressil Suur-Sõjamäe 50a, Tallinn, 11415. Alternatiivselt on võimalik sõlmida uus jäätmeveoleping ka posti teel. Soovitame küsimuste korral pöörduda Ragn-Sells AS klienditeeninduse poole info@ragnsells.ee või telefonil 15 155.