Meditsiinilise transpordi teenus

AndMar medservice OÜ on uus ettevõte (tegutseme alates 04.2014), kelle omanikeks on kaks pikaaegse kogemusega Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Ida-Tallinna Keskhaigla töötajat.

Meditsiinilist transporti teostame kiirabisõidukiga VW Caravelle 2003 aastast (toodetud Soomes, kus oli Soome häirekeskuse käsutuses kuni 2014 aasta aprillini). Meeskonnas on päevasel ajal 8.00-22.00 kaks liiget, kellest üks parameedik ning kes tegeleb otseselt kliendiga, öisel ajal 22.00-8.00 on tavaliselt üks liige, kuid vajadusel saame lisada ka teise liikme. Klienti saame transportida nii raamiga, kui ka vajadusel kandetooliga. Sõidukis on hapniku võimalus, samuti elektrooniline vererõhumõõdik, termomeeter, pulssoksümeeter. Seega saame jälgida patsiendil  nelja elutähtsat näitajat: vererõhku, pulssi, kehatemperatuuri ja saturatsiooni. Samuti on sõidukis veresuhkru mõõtmiseks glükomeeter.

Klient on raamil puhaste linade ja tekiga kaetud. Autos on olemas kliimaseade, mis võimaldab palava ilmaga autos hoida inimlikku temperatuuri ilma aknaid avamata. Kodulehelt www.medservice.ee leiate hinnakirja, mis sisaldab käibemaksu. Koostööpartneritele on võimalik soodsam hind.

24h infotelefon :56843333,
mail: info@medservice.ee,

 

 

Margus Lehismets

juhatuse liige

AndMar medservice OÜ

tel:+372 51995162

www.medservice.ee