Nõlvaku lasteaed

Aadress: Kaselaane tn 1/Vanasilla tn 31A, Laagri alevik, Saue vald
Direktor: Merle Perm

Telefon: 530 79131
E-mail: info@nolvakulasteaed.ee
Kodulehekülg: www.nolvakulasteaed.ee

 

 

Nõlvaku lasteaia alla kuulub kaks eraldi asuvat hoonet: Nõlvaku Lasteaed aadressiga Kaselaane 1 ja Nõlvaku Lasteaia Tuleviku filiaal aadressiga Tuleviku 3. Nõlvaku lasteaed tegutseb Haridus– ja Teadusministeeriumi poolt  7. augustil 2012. aastal välja antud koolitusloa nr 6748 HTM alusel.

Nõlvaku Lasteaed aadressiga Kaselaane 1 on Saue ja Saku valla koostöös juulis 2012 valminud lasteaed mõlema valla lastele Laagri alevikus Pääsküla jõe lähedal. Lasteaiale pandi nurgakivi 19. septembril 2011 aastal ning sel kuupäeval tähistab lasteaed oma sünnipäeva.

Nõlvaku lasteaia teeb eriliseks fakt, et tegemist on Eesti esimese liginullenergia kuluga hoonega. Trükist liginullenergia hoone kohta saad lugeda SIIT. Lasteaias on  loovustuba, liikumis- ja muusikasaal ning bassein.  Lasteaias on kuus rühma lastele vanuses 3-7 aastat. Rühmanimede esitähtedest moodustub sõna „NÕLVAK":

Naerulinnud

Õnnneseened

Liblikad

Vikerkaar

Allikalapsed

Karu-Sellid 

Nõlvaku Lasteaias väärtustatakse lapsekesksust, mängulisust, keskkonnasäästlikkust, turvalisust, tervislikkust, omanäolisust, loovust, avatust, hoolivust ning lugupidamist nii enda, kui teiste suhtes.