Saue Noortekeskus

Aadress: Koondise 20, Saue linn 76505, Saue vald, Harju maakond

Telefon:  609 1597, 5918 5556

E-posti aadress: info@sauenoortekeskus.ee

Koduleht: www.sauenoortekeskus.ee

FB: https://www.facebook.com/sauenoortekeskus/

 

Juhataja: Kirke Kasari, 609 1587;

5331 2496, kirke@sauenoortekeskus.ee

Projektijuht:

Lii Haabma, lii@sauenoortekeskus.ee

 

Noortejuhid:

Eveliis Samberk, eveliis@sauenoortekeskus.ee

Laura Pley, laura@sauenoortekeskus.ee

Monika Liiv, liivmonika@gmail.com

Kaarel Kiviloo, kaarel.kiviloo@gmail.com

Rene Kolon, rene.kolon@gmail.com

Üllar Põld, ullar.pold@gmail.com

 

Saue Noortekeskus on avatud noortekeskuse põhimõttel tegutsev noorte vaba aja veetmise koht, mis on avatud kõigile 7-26-aastastele.
 
Noortekeskuse avarad võimalused pakuvad mitmekülgsust vaba aja sisustamiseks ja huvitegevuseks. Noortel on võimalus osaleda erinevates noorteprojektides, -programmides ja huviringides, sh avatud huvitegevuses, mis on noorele tasuta ja ei vaja eelnevat registreerimist.
 
Lisaks korraldab noortekeskus noortele erinevaid üritusi, koolitusi, laagreid ja töömalevat.
 
Noortel on võimalus ka ise teistele noortele midagi korraldada, selleks on noortekeskuses loodud noorte omaalgatuste fond. 
 
Saue noortekeskus on avatud esmaspäevast reedeni:
  • kell 12-17 kuni 12-aastased (k.a);
  • kell 12-20 13-aastased ja vanemad.