SAUE NOORTEKESKUS

Koondise 20, Saue linn, 76505 Saue vald, Harju maakond

telefon  609 1597; 5918 5556

e-post: info@sauenoortekeskus.ee

koduleht: www.sauenoortekeskus.ee

FB: https://www.facebook.com/sauenoortekeskus/

 

juhataja: Kirke Kasari, 609 1587;

5342 9010, kirke@sauenoortekeskus.ee

projektijuht:

Lii Haabma, lii@sauenoortekeskus.ee

 

noortejuhid:

Eveliis Samberk, eveliis@sauenoortekeskus.ee

Laura Pley, laura@sauenoortekeskus.ee

Monika Liiv, liivmonika@gmail.com

Kaarel Kiviloo, kaarel.kiviloo@gmail.com

Rene Kolon, rene.kolon@gmail.com

Üllar Põld, ullar.pold@gmail.com

Saue noortekeskus on avatud noortekeskuse põhimõttel tegutsev noorte vaba aja veetmise koht, mis on avatud kõigile 7-26-aastastele. Noortekeskuse avarad võimalused pakuvad mitmekülgseid võimalusi vaba aja sisustamiseks ja huvitegevuseks. Noortel on võimalus osaleda erinevates noorteprojektides, -programmides ja erinevates huviringides, sh avatud huvitegevuses, mis on noorele tasuta ning ei vaja eelnevat registreerimist.  Lisaks korraldab Saue noortekeskus noortele erinevaid üritusi, koolitusi, laagreid ja ka töömalevat. Samuti on noortel võimalus ka ise teistele noortele midagi korraldada ja selleks on noortekeskuses loodud eraldi noorte omaalgatuste fond. 

Saue noortekeskus on avatud esmaspäevast reedeni:

12-17 kuni 12-aastastele (k.a)
12-20 alates 13-aastastele