Saue Vallavarahaldus

Saue Vallavarahalduse põhimäärus

Asutuse tegevuse eesmärk on Saue valla ametiasutusele ja ametiasutuse hallatavatele asutustele tingimuste loomine nende põhifunktsioonide täitmiseks ning valla hoonestatud kinnisvara efektiivne ja säästlik kasutamine.

Kontaktid

Virko Kolks
Amet: juhataja
Telefon: 504 4051
E-posti aadress:

virko.kolks@sauevarahaldus.ee

   
Kalev Israel
Amet: töödejuhataja
Telefon: 679 0185; 507 8758
E-posti aadress: kalev.israel@sauevarahaldus.ee
   
Õie Lõmps
Amet: haldur (Laagri)
Telefon: 5344 6890
E-posti aadress: oie.lomps@sauevarahaldus.ee
   
Koit Vare
Amet: haldur (Riisipere, Haiba)
Telefon: 679 3027, 5551 2463
E-posti aadress: koit.vare@sauevarahaldus.ee
   
Marko Laretei
Amet: haldusjuht
Telefon: 659 5611, 5851 6164
E-posti aadress: marko.laretei@sauevarahaldus.ee
   
Diana Kooskora
Amet: hooldusjuht
Telefon: 659 6519, 5691 4942
E-posti aadress: diana.kooskora@sauevarahaldus.ee
   
Aivar Koitla
Amet: ventilatsiooni- ja elektriseadmete insener
Telefon: 523 1224
E-posti aadress: aivar.koitla@sauevarahaldus.ee
   
Boriss Teder
Amet: haldustööline
Telefon: 5194 0310
E-posti aadress: boriss.teder@sauevarahaldus.ee
   
Timur Hallmägi
Amet: haldustööline
Telefon: 5887 1892
E-posti aadress: timur.hallmagi@sauevarahaldus.ee
   
Sulev Suurküla
Amet: tehnik
Telefon: 501 5506
   
Sulev Veerberk  
Amet: tehnik
Telefon: 517 1605