Suvisest töökorraldusest vallamajas

Suvisel ajal juulis-augustis asju ajades tasuks arvestada, et suvel on tihedam puhkuseperiood ka vallamajas. Seega on mõistlik alati eelnevalt kokkusaamise osas ametnikule ette helistada või küsida sekretärilt (tel 654 1130) infot. Ametnike puhkuste kohta avaldatakse jooksvalt infot ka siin

Avaldusi võetakse loomulikult vastu kogu aeg, aga juulis-augustis tasub arvestada, et kui on plaanis kindla ametniku jutule tulla nõu küsima või dokumenti saama, siis puhkuste tõttu võib vastuvõtuaegades olla toimunud muudatusi ja mõttekas oleks alati ette helistada.

Kes soovivad juulis korraldada avalikku üritust, tasub meeles pidada, et juulis ei toimu vallavalitsuse istungid iganädalaselt. Seega avaliku ürituste loa taotlused tasub juba varakult ära esitada.

Suveperioodil toimuvad vallavalitsuse istungid juulikuus 11.07 ja 25.07, juunis ja augustis tavapärastel aegadel ehk igal teisipäeval.

Juulikuus puhkab ka volikogu ning siis korralist volikogu istungit ei toimu.