« Tagasi

Harjumaa laululaps 2018 Kose kultuurikeskuses 20.-21. aprillil

Konkursi tulemused Saue valla vaatest on suurepärased - 10 pjedestaalikohta ja kaks noort on edasi suunatud ka Laulukarussellile. 

Õnnitlused!

3-4-aastased poisid:

3. koht KAHRO EERIK Saue (õp. Piret Kuld)
2. koht OLIVER MÄTTAS Saku (õp. Mamu Hint)
1. koht DOMI KARU Raasiku (õp. Anžella Veelmaa)

3-4-aastased tüdrukud:

3. koht MAIKEN ORGLA Saue (õp. Reet Jürgens)
2. koht KIRSIKA KUNINGAS Raasiku (õp. Grete Saarum)
1. koht IRENE REINMAN Rae (õp. Julia Reinman) – „Laulukarussellile"

5-6-aastased poisid:

3. koht ROMET PIIP Kose (õp. Anneli Juhanson) 
2. koht HANS HARALD RAADIK Harku (õp. Maris Kilusk)
2. koht THOR MUSTING Lääne-Harju (õp. Marion Untera)
1. koht KERMAN NAAR Saue (õp. Vaike Laatsarus)

5-6-aastased tüdrukud:

3. koht INESSA PILVE Saue (õp. Karina Looveer)
2. koht MARIE ELISABETH PALTS Rae (õp. Kätlin Truus)
2. koht MARGARET PIKKEL Anija (õp. Heli Karu)
1. koht DALIA KESSLER Viimsi (õp. Ita-Riina Pedanik) – „Laulukarussellile"

7-9-aastased poisid:

3. koht ALFRED KOIDUSTE Kiili (õp.Sirje Kullus)
2. koht KRISTEN NORDEN Anija (õp.Heli Karu)
1. koht UKU ERIK NIKITIN Kose (õp.Anneli Juhanson) – „Laulukarussellile"

7-9-aastased tüdrukud:

3. koht MARIANNE MADALVEE Lääne-Harju (õp. Piret Arikainen)
3. koht MERIBEL SEPP Jõelähtme (õp. Leili Värte)
2. koht MARLEN MEUMERS Viimsi (õp. Ita-Riina Pedanik)
1. koht MINNA MARIE TRUUS Rae (õp. Kätlin Truus)

10-12-aastased poisid:

3. koht TREVOR TARTO Saku (õp. Aili Brett)
3. koht DANIEL BAKLER Saue (õp. Elviira Alamaa)
2. koht ROBIN METSIS Kose (õp. Anne Kruuse)
1. koht OSKAR KIILBERG Saue (õp.Külli Kiivet) – „Laulukarussellile"

10-12-aastased tüdrukud:

3. koht FLORIN GUSSAK Raasiku (õp. Heli Karu)
2. koht EVA AUSMEES Harku (õp. Jaanika Kuusik)
1. koht MIRJAM OLESK Kiili (õp. Sirje Kullus)

13-15-aastased poisid:

3. koht SILVER PIIROJA Anija (õp. Triin Ella)
2. koht ANDERS MAANIIIT Saue (õp. Piret Puusta) – „Laulukarussellile"
1. koht CARL MARCUS SEPP Jõelähtme (õp. Aive Skuin)

13-15-aastased tüdrukud:

3. koht SANDRA PARVE Raasiku (õp. Külli Ovir)
2. koht HANNA CAMILLA KADARIK Saku (õp. Taisi Pettai)
2. koht KERTU KRISTALViimsi (õp. Ita-Riina Pedanik)
1. koht MATILDA VITSUT Saue (õp. Reet Ristmägi)

16-18-aastased poisid:

3. koht KAUR ERIK PÄÄSUKE Saue
2. koht RASMUS RÜÜTEL Kiili
2. koht KEN METSIS Kose (õp.Kerli Sild)
1. koht MARKUS LEHTSALU Saue

16-18-aastased tüdrukud:

3. koht MERILI KÜTT Anija (õp. Heli Karu)
2. koht MERILIIS SAAR Rae (õp.Külli Ovir)
1. koht LIIS ÕUNPUU Raasiku (õp. Heli Karu)