Laagri halduskeskuse paremasse tiiba tekib ilumaailm, ühele ruumiblokile täiendav rendikonkurss

Saue Vallavalitsus korraldas Laagri halduskeskuse ühe tiiva väljarentimiseks avaliku konkursi, kuhu laekus kaheksa pakkumist, neist kolm ei sobinud juba olemasolevate ja tulevaste kasutajatega, seega läbirääkimisi alustati viiega. Lepinguni jõuti nelja teenusepakkujaga, üks loobus. Ühele pinnale on välja kuulutatud lisakonkurss.

Kõik neli hakkavad pakkuma ilu – ja terviseteenuseid. Endise apteegi ruumides hakkab tegutsema firma Placebo OÜ, mis pakub rullmassaaźi, ehk siis seatakse sisse massaažisalong, kus kliente mudib käte asemel masin. Vallamaja ametnike käes olnud väikeses toas alustab kosmeetik Ave Tölp FIE. Endistes hambaravi ruumides leiab koha ravikosmeetikaga tegelev Miia Tootsi ilu- ja koolituskeskus FIE ja perearsti ruumides alustab firma nimega Salgutuba OÜ, kus töötavad juuksur, maniküür, pediküür, kosmeetik, massöör.

Esialgu teevad uued rentnikud ruumidele kerge korrastuskuuri, aga uksed avatakse planeeritult juba detsembris.

Lisakonkurss

Kõige suuremale 106-ruutmeetrisele pinnale endises perearstikeskuses on välja kuulutatud uus konkurss, kuna komisjon ei leidnud ruumidele sobivat pakkujat. „Eesmärk on luua avalikkusele suunatud teenuseid pakkuv vahva keskus, mis pakuks lisavõimalusi juba tegutseva raamatukogu ning tegutsemist alustava ilu- ja tervisemaailma kõrval," ütleb kinnisvara projektijuht Siisike Lehtsi.

Vallavalitsuse nägemuses võiks sinna tulla lastele ja noortele emadele/peredele suunatud kohvik ja mängutuba, kus saab ka sünnipäevasid pidada. Koostöös raamatukoguga võiks ühe ruumi kujundada lasteraamatutega ning teha sellest hubase vestlustoa, kus sünnipäevade kõrval saab ka soovi korral mõnda esinejat kuulata. Lehtsi sõnul on see siiski vaid üks mõte, aga ka muud loomingulised mõtted on teretulnud. „Näiteks oleme mõelnud hubase kaugtöökeskuse peale.  Aga kindlasti on sauevallakatel veel paremaid mõtteid," innustab Lehtsi osalema. Valla poolt on pakkuda suuremate ümberehitustööde (vaheseinte muutmine jne) teostamine vastavalt kokkuleppele ja eesmärgile, viimistlus jääb rentniku kanda.

Rendikonkursi tähtaeg on 13. november 2018 ja täpsemad tingimused on leitavad Saue valla veebilehelt ja KV.ee portaalist https://kinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee/index.php?act=object.show&object_id=3073261