Registreerimine noorte töömalevasse algab 2. aprillil

Saue Noorte Töömalev on pika ajalooga, eelmisel suvel tähistasime juba 20. sünnipäeva.
Igal aastal on saanud malevas tööd 80-100 noort, kes on pärit nii Saue linnast, vallast kui ümberkaudsetest omavalitsustest.

Malevat korraldab Saue Noortekeskus, Haridus-ja Teadusministeerium valis Saue Noorte Töömaleva 2016. aasta parimaks noorte töömalevaks.

Saue Noorte Töömalevasse kandideerimine on juba kolmandat aastat veebipõhine. Online-registreerimisvorm sisaldab CV-d ja motivatsioonilahtrit.

Online-kandideerimine avaneb 2. aprillil ja kestab kuni 27. aprillini. Vorm on kättesaadav noortekeskuse kodulehelt ja facebookist.
Kandideerima ootame noori alates 13. eluaastast. Tasub vaeva näha CV ja motivatsioonikirjaga, sest kohtade arv malevasse on piiratud ja tööd saavad ainult parimad.

2018. aasta suvel annavad malevlastele tööd Saue valla hallatavad asutused, Saue Kaubakeskus, lastehoiud Sauel ja Laagris, eakate kodud ja aiad ning muudki kohad.

Malevlased töötavad esmaspäevast reedeni kell 10-14.30 või olenevalt töötamise koha erisusest. Tööaeg sisaldab pooletunnist lõunapausi.

Peamised tööülesanded malevas on haljastus-, koristus- ja heakorratööd.

Moodustame ka ööbimisega välisrühma. Sel aastal töötab kümme noort Pivarootsi Õppe- ja Puhkekeskuses Läänemaal.

Hea noor! Kandideeri malevasse ja sisusta suvi kasulikult. Malevas teenid taskuraha, saad väärtusliku töökogemuse ja võimaluse tutvuda uute inimestega. Kohtumiseni malevas!

Malevavahetused 2018. aastal

• I vahetuse välisrühm: 14.-21. juuni