Saue valla laululapse konkurss 2019

Saue valla laululapse konkurss toimub 5., 6. ja 14. aprillil. 5. ja 6. aprillil on eelvoorud ning 14. aprillil lõppvoor.

• 5. aprilli eelvoorul Laagri kultuurikeskuses osalevad esialgse plaani järgi (sõltub registreerunute arvust) 10-19-aastased laululapsed.
  • 6. aprilli eelvoorul Riisipere kultuurikeskuses osalevad esialgse plaani järgi (sõltub registreerunute arvust) 3-9-aastased laululapsed.
  • 14. aprillil lõppvoor on Saue kontserdisaalis Saue linnas (Nurmesalu 9, Saue gümnaasium).

Igast vanuserühmast valib 3-liikmeline žürii kuni viis lauljat, kes pääsevad lõppvooru. Eelvoorudes kohti ei jagata, iga osaleja saab osavõtudiplomi.

Auhinnalised kohad selguvad lõppvoorus, ka seal hindab lauljaid žürii.

Samuti otsustatakse lõppvooru esinemiste järgi, kes lähevad Saue valda esindama Harjumaa laululapse konkursile 3.-4. mail Keilasse.

Valla lõppvoorus on võimalus, mitte kohustus, laulda professionaalse bändiga, mille kunstiline juht on pianist Hain Hõlpus.

Laululapse konkursil saavad osaleda kõik soovijad, kelle elukoht rahvastikuregistri järgi on Saue vald. Kõik registreerunud kontrollitakse registrist üle, kuna eelmisel aastal selgus, et ausus ei ole mitte kõigile iseenesest mõistetav.

Lisainfo: Evelin Povel, evelin.povel@sauehuvikeskus.ee.