Vabad töökohad

Töökoht vallavalitsuses või hallatavas asutuses

Saue Vallavalitsuse ja hallatavate asutuste tööpakkumised on leitavad läbi cv.ee keskkonna.

 

Töökoht kodu lähedal - Saue vallas või selle vahetus läheduses

Lugupeetud tööandjad! Teie kuulutust hoitakse valla kodulehel aktiivsena üks kuu, juhul kui te ei teata töötaja leidmisest või ei pikenda kuulutuse avaldamise aega.
 
Lugupeetud töövõtjad! Kui ettevõte on kuu jooksul, mil kuulutust aktiivsena hoitakse, töötaja leidnud ja ei ole sellest teatanud, ei ole võimalik vastutada siinse info aktuaalsuse eest.
 
  • Ümbrikuid tootev tehas Kohilas Raplamaal Bong Eesti OÜ ootab tootmisliinidele tööle pakkijaid (masinajuhi abi). Töö 12-tunnistes vahetustes ööpäevaringselt (väljaarvatud reede õhtu ja laupäev). Täpsemalt vaata www.bong.ee või CV Keskuse lehelt . Vajadusel otsing: „Bong"; „pakkija". Kontakttelefon 489 0140, e-posti aadress bongeesti@bong.com. Kuulutus lisatud 10. aprillil.
  • Ümbrikuid tootev tehas Kohilas Raplamaal Bong Eesti OÜ otsib laotöötajat, kellele meeldib laomajandus, kes omab tõstukijuhilube ning saab hakkama komplekteerimise ja arvutikannetega. Töö E-R ühes vahetuses. Täpsemalt vaata www.bong.ee või CV Keskuse lehelt . Vajadusel otsing: „Bong"; „laotöötaja". Kontakttelefon 489 0140, e-posti aadress bongeesti@bong.comKuulutus lisatud 10.aprillil.