Väljastatud avaliku ürituse load

20. juunil antud avaliku ürituse load

Lehetu külapäev
22.-23. juunil 2018 ajavahemikus 20.00-01.00 Lehetu külakeskuse õuealal Saue valla territooriumil. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Olvia Laur: telefon 503 8460, e-post olvialaur@hot.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 789).

13. juunil antud avaliku ürituse load

Võidupüha ja jaanituli Saue linnas
23.-24. juunil 2018 ajavahemikus 17.00-01.00 Saue linnas Saue valla territooriumil (17.00-17.20 pärgade asetamine Saue kiriku juures asuvale mälestuskivile. Kell 21-01.00 jaanituli jaanituleplatsil). Ürituse korraldamise eest vastutav isik Evelin Povel: telefon 5667 5252, e-post evelin.povel@sauehuvikeskus.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 750).
 
Jaanisimman Vanamõisa vabaõhukeskuses
22. juunil 2018 ajavahemikus 18.00-23.30 Vanamõisa vabaõhukeskus, Vabaõhukeskuse tee 20, Saue vald. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Katrin Krause: telefon 514 0761, e-post katrin@kodukyla.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 751).

6. juunil antud avaliku ürituse load

Kiia küla jaanituli
23. juunil 2018 ajavahemikus 19.00-01.00 Kiia külas Väravavahi kinnistul. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Helmut Paabo: telefon 503 3713, e-post helmut.paabo@mail.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 708).
 
Maidla jaanituli
22. juunil 2018 kell 18 kuni 23. juuni kell 6 Maidla seltsimaja lõkkeplatsil. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Margit Mitt: telefon 5345 1401, e-post mitt.margit@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 707).
 
Ääsmäe jaanituli
22. juunil 2018 ajavahemikus 20.00-02.00 Ääsmäe külakogu platsil. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Ave Kruus: telefon 5566 0875, e-post avekruus@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 706).
 
Kernu jaanituli
22.-23. juuni 2018 ajavahemikus 18.00-02.00 Kohatu küla kiigeplatsil. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Kuldar Paju: telefon 608 3583, e post kuldar.paju@sauevald.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 710).
 
Laitse seltsimaja jaanituli
23.-24. juunil 2018 ajavahemikus 20.00-02.00 Laitse Seltsimaja territooriumil. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Einar Alliksaar: telefon 5343 2855, e-post einar.alliksaar@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 709).
 
Tuula jaanituli
23. juunil 2018 ajavahemikus 19.00-00.00 Tuula küla, Kaldamäe, Jaanitule platsi territooriumil. Ürituse korraldamise eest vastutav isik Tiivi Käbal: telefon 518 4189, e-post tiivikabal@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 711).