Koossseis

Andres Laisk  
Amet:  vallavanem, vallavalitsuse liige
Telefon: 654 1131, 504 7527
E-posti aadress: andres.laisk@sauevald.ee
Haridus:  kõrgharidus, rahandus ja krediit
   
Kalle Pungas
Amet:  abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige, ametijuhend
Telefon: 654 1132; 506 6974
E-posti aadress: kalle.pungas@sauevald.ee
Haridus:  kõrgharidus, inimgeograafia
   
Riho Johanson
Amet: abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige, ametijuhend
Telefon:  679 0182, 508 2974
E-posti aadress: riho.johanson@sauevald.ee
Haridus:  kõrgharidus, tolli eriala
   
Andres Kaarmann
Amet: abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige, ametijuhend
Telefon: 679 0183, 511 2059
E-posti aadress: andres.kaarmann@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, õigusteadus
   
Peedo Kessel
Amet vallavalitsuse liige
Telefon: 608 7109, 5770 3128
E-posti aadress: peedo.kessel@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, tööstuselektroonika
   
Eva Puusta
Amet: vallavalitsuse liige
Telefon:  679 3015
E-posti aadress: eva.puusta@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, majandusarvestus
   
Toomas Artma
Amet: vallavalitsuse liige
Telefon: 5301 0810
E-posti aadress: toomas.artma@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, TÜ kehakultuur
   
Rein Riga
Amet:  vallavalitsuse liige
Telefon: 5667 7790
E-posti aadress: rein.riga@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, ökonomist