Ehitustoimingute menetlus

 

 

 

Linn/alevik/küla

Menetleja/esmane ehitusalane nõustamine

Valdkonna spetsialist/ehitusalane nõustamine

Kontakt

 Ametnike vastuvõtt on eelregistreerimisega, vastava ametnikuga lepitakse kokku kellaaeg ja koht.

 

Hoonete projekteerimis-tingimused

Kõik asustusüksused

Kaie Tobreluts

 

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

Urmas Elmik

urmas.elmik@sauevald.ee

tel 516 6441

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võrkude, rajatiste projekteerimis-tingimused

Aila, Alliku, Laagri, Hüüru, Jõgisoo, Kiia, Koppelmaa, Maidla, Pällu, Pärinurme, Püha, Tagametsa, Tuula, Valingu, Vanamõisa, Vatsla, Koidu, Ääsmäe

Caroli Kruus

 

caroli.kruus@sauevald.ee

tel 654 1146

Arvo Brandmeister

arvo.brandmeister@sauevald.ee

tel 509 0662

Saue linn

 

 

 

 

 

 

Kaie Tobreluts

 

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

 

Andres Joala

andres.joala@sauevald.ee

tel 501 0802

Allika, Aude, Ellamaa, Haiba, Hingu, Jaanika, Kaasiku, Kabila, Kernu, Kibuna, Kirikla, Kivitammi, Kohatu, Kustja, Laitse, Lehetu, Lepaste, Madila, Metsanurga, Munalaskme, Mustu, Muusika, Mõnuste, Nurme, Odulemma, Pohla, Ruila, Vansi, Riisipere, Siimika, Tabara, Turba,  Vilumäe, Viruküla, Ürjaste

Heiki Laas

heiki.laas@sauevald.ee

tel 5551 2466

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ehitus-, kasutusload

 

 

Saue linn

Kaie Tobreluts

 

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

Andres Joala

andres.joala@sauevald.ee

tel 501 0802

Aila, Alliku, Laagri, Hüüru, Jõgisoo, Kiia, Koppelmaa, Maidla, Pällu, Pärinurme, Püha, Tagametsa, Tuula, Valingu, Vanamõisa, Vatsla, Koidu, Ääsmäe

Caroli Kruus

 

caroli.kruus@sauevald.ee

tel 654 1146

Hooned

Kalle Normann

 

 

 

 

Võrgud, rajatised

Arvo Brandmeister

 

Teed, tänavavalgustus

Indrek Brandmeister

kalle.normann@sauevald.ee

tel 5302 2293

 

arvo.brandmeister@sauevald.ee

tel 509 0662

 

indrek.brandmeister@sauevald.ee

tel 5340 7008

Allika, Aude, Ellamaa, Haiba, Hingu, Jaanika, Kaasiku, Kabila, Kernu, Kibuna, Kirikla, Kivitammi, Kohatu, Kustja, Laitse, Lehetu, Lepaste, Madila, Metsanurga, Munalaskme, Mustu, Muusika, Mõnuste, Nurme, Odulemma, Pohla, Ruila, Vansi, Riisipere, Siimika, Tabara, Turba,  Vilumäe, Viruküla, Ürjaste

Kaie Tobreluts

 

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

Hooned, võrgud, rajatised

Heiki Laas

 

 

 

 

heiki.laas@sauevald.ee

tel 5551 2466

 

Alates 1.02.2017 kooskõlastab Põhja päästekeskus ehitusdokumentatsiooni ainult digitaalselt. Sellega seoses palume esitada lubade taotlused koos lisadokumentatsiooniga e-posti või Ehitisregistri kaudu.