Ehitustoimingute menetlus

 Ametnike vastuvõtt on eelregistreerimisega, vastava ametnikuga lepitakse kokku kellaaeg ja koht.

 

Menetleja / esmane ehitusalane nõustamine

Valdkonna spetsialist / kooskõlastaja / ehitusalane nõustamine

Projekteerimistingimused

Kaie Tobreluts

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

Urmas Elmik (Saue linn)

urmas.elmik@sauevald.ee

tel 516 6441

Ehitusload

Caroli Kruus

caroli.kruus@sauevald.ee

tel 5886 4963

 

Kaie Tobreluts

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

Kalle Normann (Laagri halduskeskus)

kalle.normann@sauevald.ee

tel 5302 2293

 

Heiki Laas (Haiba halduskeskus)

heiki.laas@sauevald.ee

tel 5551 2466

Kasutusload

Caroli Kruus

caroli.kruus@sauevald.ee

tel 5886 4963

 

Kaie Tobreluts

kaie.tobreluts@sauevald.ee

tel 5381 7058

Andres Joala (Saue linn)

andres.joala@sauevald.ee

tel 501 0802

 

Arvo Brandmeister (Laagri halduskeskus)

arvo.brandmeister@sauevald.ee

tel 509 0662

 

Alates 1.02.2017 kooskõlastab Põhja päästekeskus ehitusdokumentatsiooni ainult digitaalselt. Sellega seoses palume esitada lubade taotlused koos lisadokumentatsiooniga e-posti või Ehitisregistri kaudu.