Saue Kultuuri- ja Huvikeskus

Kultuurimajade töökorraldus suvekuudel
Kuna Vabariigi Valitsus on piiranguid oluliselt leevendatud, on tegevus taastunud ka valla kultuurimajades. Jälgida tuleb küll veel 50% täituvuse nõuet, ent majad on külastajatele avatud. Küll aga on saabunud suvekuud, mil ka kultuurimajade töötajatel puhkused planeeritud. 
 

Saue Kultuuri- ja Huvikeskus korraldab Saue vallas piirkondlikke ja vallaüleseid kultuuriüritusi ning pakub mitmekesist huviharidust eri vanuserühmadele.

Kultuuri- ja huvikeskusel on kolm filiaali.

  • Saue linnas
  • Laagri alevikus: Laagri kultuurikeskus
  • Riisiperes ja Haibas: Riisipere kultuurimaja, Haiba rahvamaja

Saue Kultuuri- ja Huvikeskus

Juhataja Ede Teinbas
Aadress: Kütise 8, Saue linn 76505
Telefon: 5808 5407
E-post: ede.teinbas@sauekultuur.ee
   
Kultuurijuht Marleen Vitsut
Telefon 5363 8621
E-post marleen.vitsut@sauekultuur.ee
   
Huvitegevuse juht Sirje Luberg
Telefon: 523 4339
E-post:  sirje.luberg@sauekultuur.ee
Huviringid täiskasvanutele Saue linnas veebruar-mai 2021

 

Laagri filiaal

LAAGRI KULTUURIKESKUS VESKITAMMI 8, LAAGRI ALEVIK
E-post: laagri@sauekultuur.ee
Kultuurijuht: Ingrid Novikova
Telefon: 679 6785, 534 65917
E-post: ingrid.novikova@sauekultuur.ee
Administraator: Margot Õunapuu
Telefon: 679 6765
E-post: margot.ounapuu@sauekultuur.ee
Kultuurikeskuse tutvustus  
Ruumide rent  
Huviringid  
FB  

 

Riisipere ja Haiba filiaal

Kultuurijuht: Johann Sirel
Aadress: Nissi tee 53c, Riisipere alevik
E-post: nissi@sauekultuur.ee
  johann.sirel@sauekultuur.ee
Telefon: 5645 3916
   
RIISIPERE KULTUURIMAJA, NISSI TEE 53C, RIISIPERE ALEVIK
Administraator: Signe Traks
E-post: signe.traks@sauekultuur.ee
Telefon: 5333 9217
Administraator-koristaja: Marion Guadalupe
E-post: marion.guadalupe@sauekultuur.ee
Telefon: 5333 9217
Kultuurimaja tutvustus  
Huviringid  
Ruumide ja inventari rent  
FB  
   
HAIBA RAHVAMAJA RIISIPERE TEE 6, HAIBA KÜLA
Administraator: Kuldar Paju
E-post: kuldar.paju@sauekultuur.ee
Telefon: 505 2463
Administraator-koristaja: Eha Lepik
E-post: eha.lepik@sauekultuur.ee
   
Rahvamaja tutvustus  
Huviringid  
Ruumide ja inventari rent  
Kodulehekülg