Elus on väljakutseid - leia endale südamelähedane töökoht meie vallas

 
„Saue vald ei ole tavaline vald. Siin töötavad erilised inimesed, kes usuvad. Usuvad, et omavalitsus ei ole hallide inimeste udune andromeeda, vaid värviküllane ja mitmetahuline, supernoovast musta auguni pulbitsev pöörane elu. „Küla elab, maa toidab, linn toetab – meie ühendame". Meie senine visioon on koosnenud erinevatest tegusõnadest ja see pole juhus. Me oleme koos selleks, et teha elu vallas paremaks. Oleme koos selleks, et olla eeskujuks, et valla elanikud saaksid uhkusega ütelda, et nad elavad Saue vallas. See algab veendumusest ja usust. Ka kõrvitsas võib päikest näha ja päike on ka täht"
Andres Laisk
vallavanem

Tööpakkumised Saue Vallavalitsuses (klõpsa lingil)

Mis Sind meie juures ootab?
Sinu panus ei ole kunagi tühine – me tegutseme igapäevaselt ligi 24 000 hea inimese ja külalise elukeskkonna edendamise suunas. Inimene on me jaoks väärtus. Sind toetavad igapäevatöös Saue Vallavalitsuse 85 asjatundlikku kolleegi ehituse, majanduse, sotsiaali, hariduse, kultuuri, rahanduse, arenduse, infotehnoloogia, kommunikatsiooni ja administratiivvaldkonnast. Lisaks on meil vallas lausa 28 hallatavat asutust. Seega suures pildis toimetab õpetajatest teedespetsialistini meil kokku ligi 900 erineva valdkonna tegijat.
 
Me arendame inimesi
Panustame inimeste arengusse ja pakume erinevaid koolitus- ning õppevõimalusi. Korraldame erinevatele huvigruppidele või kogu meeskonnale laiemalt erialaseid ja pehmeid väärtusi toetvaid ning arendavaid koolitusi (ladus suhtlus, meeskonnatunne jm). Lisaks on igal inimesel personaalne koolitusfond, mida on võimalik väga paindlikult ja oma äranägemise järgi jätkuva töörõõmu säilitamiseks kasutada.
 
Me hoiame tervist
Pakume laiaulatuslikku tervise toetamise hüvitist spordist hambaravini. Kui on vaja hingetõmbeks aeg maha võtta, saab lisaks põhipuhkusele kasutada tervisepäevi. Käime eeskujulikult hooliva teenusepakkuja juures tervisekontrollis. Hoolitseme, et töökeskkond oleks kaasaegne, mõnusalt mugav, avatud, aga ka loomingulisust toetav. Kui töövahendite ja –keskkonna osas on vajadusest lähtuvaid mõistlikke erisoove, püüame alati leida parimad lahendused. 
 
Me usaldame oma inimesi
Me ei oota inimestelt kellaajast kellaajani kontoritoolil kõikumist, vaid anname paindliku võimaluse olla iseseisev tööaja planeerimises ja inspiratsiooni pakkuva tööasukoha valikus. Lisaks ei ole meil majas the-big-boss-tüüpe. See tähendab, et  iga inimene on oma valdkonna spetsialist, kellelt ootame kaasarääkimist ja erinevaid ettepanekuid.
 
Me tunnustame koostööd
Selleks, et koostöö sujuks ja seda ka meie erinevate keskuste vahel, võtame ette erinevaid ühistegevusi. Ühistegevus ei tähenda üksnes suvepäevadel lustimist (kuigi ka see on vahest vajalik), vaid keskendume liikumisele, uute ideede genereerimisele, koostöökogemusele, vabatahtlikule panusele ja heategevusele. Võtame ette tervist edendava jalgrattamatka või paneme suvistel kohvikupäevadel püsti täitsa oma kohviku.
Paneme suvistel kohvikupäevadel püsti täitsa oma kohviku - pildil meie Vallamaja kohviku pidajad Saue linna kohvikutepäeval augustis 2020.
 

Saue vallamaja. Foto: Märt Lillesiim

Tagasi / Üles

 

Saue Vallavalitsusel on 28 hallatavat asutust.

Tööpakkumised Saue Vallavalitsuse hallatavates asutustes (klõpsa lingil)

Meil on
7 kooli: Ääsmäe Põhikool, Nissi Põhikool, Turba Kool (põhikool-lasteaed), Kernu Põhikool (põhikool-lasteaed), Ruila Põhikool (põhikool-lasteaed), Saue Gümnaasium, Laagri Kool ja Laagri kooli Möldre maja
 
7 lasteaeda: Ääsmäe Lasteaed, Nõlvaku Lasteaed, Laagri Lasteaed, Veskitammi Lasteaed ja Veskitammi Lasteaia Möldre maja, Tuleviku Lasteaed, Riisipere Lasteaed, Saue lasteaed Midrimaa
 
8 raamatukogu: Saue Vallaraamatukogu, Ääsmäe Raamatukogu, Riisipere Raamatukogu, Turba Raamatukogu, Saue Linna Raamatukogu, Kernu Vallaraamatukogu, Ruila Raamatukogu, Laitse Raamatukogu
 
 
Saue valla omandis või Saue valla asutatud on juriidilised isikud: AS Kovek, OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus (Laagri Kool), Ääsmäe Kultuuri ja Spordi SA, Saue Spordirajatised OÜ, Haiba Lastekodu SA, Veskimöldre Haridusmaja SA.
 

Laagri Kooli Möldre maja. Foto: Silver Libe

Tagasi / Üles

 

ETTEVÕTTED JA ASUTUSED SAUE VALLAS

Lugupeetud tööandjad! Teie kuulutust hoitakse valla kodulehel aktiivsena üks kuu, juhul kui te ei teata töötaja leidmisest või ei pikenda kuulutuse avaldamise aega.

Lugupeetud töövõtjad! Kui ettevõte on kuu jooksul, mil kuulutust aktiivsena hoitakse, töötaja leidnud ja ei ole sellest teatanud, ei ole võimalik vastutada siinse info aktuaalsuse eest.
 
 • Metkon Projekti meeskonda on oodatud meister, keevitaja-koostaja ja metallitööline-lukksepp. TÖÖKUULUTUS. Kuulutus on lisatud 07.01.2022.
 • AS Sami otsib mmeskonda CNC trei- ja freesikeskuse (HAAS) operaatorit. TÖÖKUULUTUS. Kuulutus lisatud 07.01.2022.
 • Karl Storz Laagris võtab tööle plastitööstuse operaator-seadistaja, töökoja töötaja / seadmete operaatori, tootmise planeerija, steriilsete toodete toomise spetsialisti ja värbamisspetsialisti. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 07.01.2022.
 • OÜ Atko Transport pakub tööd Saue siseliinide bussijuhile, TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 07.01.2022.
 • AS Alliku OS pakub tööd farmitöölisele, TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 07.01.2022.
 • AS M.V.Wool pakub tööd komplekteerijale. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • TP Kinnisvarahooldus otsib Laagrisse heakorratöölist. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Saue  mõisas leiab tööd täiskohaga hooldus- ja remondispetsialist. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Karl Storz Laagris võtab tööle plastitööstuse operaator-seadistaja, töökoja töötaja / seadmete operaatori, tootmise planeerija, steriilsete toodete toomise spetsialisti ja värbamisspetsialisti. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Sami AS otsib meeskonda . TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Omniva otsib Keila jaotuspunkti postikullerit. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Humana võtab tööle riiete ja jalanõude sorteerija. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Kalsep pakub tööd C-kategooria autojuhile. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Otsime välitööde spetsialiste autobrigaadi, brutopalk 1200 eurot. Täpsema info saamiseks helista 5682 1503Kuulutus lisatud 27.12.2021.
 • Plastprofiil otsib oma meeskonda lamineerijat-lõppviimistlejat ja komplekteerijat. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 27.12.2021.
 • SPS Grupp pakub tööd puhastusteenindajatele. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 10.12.2021.
 • Selver otsib töötajaid Veskitammi Selver ABC-sse, Laargisse ja Sakku. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 10.12.2021.
 • Krausberg ootab kandideerima puhastusteenindajat büroopinnale. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 10.12.2021.
 • DSV ootab oma terminali meeskonda transporditöölisi. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 10.12.2021.
 • Diastone OÜ ootab meeskonnaga liituma pearaamatupidajat, müügijuhti-konsultanti, sotsiaalmeedia spetsialisti, liimijat, projektijuhti, CNC operaatorit-seadistajat, toodangu lõppviimistlejat, tüstukijuhti.komplekteerijat, toodangu kvaliteedi kontrollijat. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 10.12.2021.
 • AUTOPESIJA, kelle ülesanneteks on sõiduautode, tarbesõidukite ja rasketehnika sise- ja välispesu ning müügieelne puhastus, oodatakse tööle Iveco esindusse Laagris. Kasuks tulevad B-kategooria juhiload. Palk alates 1100 eurot bruto. Info ja kandideerimine: Tel. 5304 0488, e-mail kristo.kaldra@ivpluss.ee. Kuulutus lisatud 10.12.2021.
 • AUTOTEHNIK-ELEKTRIK, kelle ülesanneteks on tarbesõidukite, matkaautode ja rasketehnika hooldus, remont ja lisaseadmete paigaldus, oodatakse tööle Iveco esindusse Laagris. Vajalik tehniline haridus, inglise keele oskus remondijuhiste lugemiseks ja vähemalt B-kategooria juhiload. Palk alates 1600 eurot bruto. Info ja kandideerimine: Tel 5304 0488, e-mail kristo.kaldra@ivpluss.ee.  Kuulutus lisatud 10.12.2021.
 • OÜ Zoovetvaru, Uusaru 5, Saue, otsib laotöötajat, kelle tööülesanneteks on kauba vastuvõtt, komplekteerimine ja paigutamine. Avaldus koos CV-ga saata kuulutus@zoovet.ee. Kuulutus lisatud 10.12.2021.
 • Pakume tööd meestejuuksurile ja ripsmetehnikule. Info 5193 3876Kuulutus lisatud 10.12.2021.
 • Seve Majatehas otsib puusepp/koostajaid. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 10.12.2021.

 

Tagasi / Üles