Heategevusfond „Elus on hoolimist“

Saue valla heategevusfondi „Elus on hoolimist" eesmärgiks on lisavahendite kaasamine ja kolmandatele isikutele võimaluse andmine sihtotstarbeliste annetuste tegemiseks toetamaks:

1) erivajadusega isikuid ja neile teenuseid pakkuvaid sihtasutusi ja mittetulundusühinguid;
2) vaesusriskiga peresid, eelkõige paljulapselisi peresid;
3) muid isikuid või neile teenuseid pakkuvaid sihtasutusi ja mittetulundusühinguid volikogu vastava komisjoni ettepanekul.

Loe lähemalt siit

Makseid kasutatakse vastavalt reeglitele volikogu kahe komisjoni ühisotsuse kohaselt.

2017. aasta 24. mai  seisuga on jääk 1561,47 eurot

************************************************

Kui Sinagi leiad võimalust ja tahet, siis sihtotstarbelise heategevusfondi konto on:

Saue Vallavalitsus, EE021700017001730906, selgitus "Elus on hoolimist".

• Või poeta sularaha annetuskasti suurematel vallaüritustel.

• Vallavalitsus eraldab vallalehes erikujundusega leheküljel avaldatud reklaami tulud heategevusfondi. Firmad, kes soovivad vallalehes oma reklaame avaldada, saavad sel viisil kaudselt toetada heategevust vallas.