Saue Vallavalitsuse suvine töökorraldus

Suvi on puhkuste aeg. Nii ka Saue Vallavalitsuses. Info Saue Vallavalitsuse töötajate puhkuste, asendamiste ja vastuvõtu muudatuste kohta on leitav valla veebi esilehelt. Infot jagavad ka vastuvõtusekretärid ja ametnikud ise.

Kui saadate puhkusel olevale Saue Vallavalitsuse töötajale e-kirja, saate vastu automaatteate, kui kaua ta puhkab ja kes teda asendab.

• Saue Vallavalitsus, telefon 679 0180 (Tule 7, Saue linn)
  • Laagri halduskeskus, telefon 654 1130 (Veskitammi 4, Laagri)
  • Riisipere halduskeskus, telefon 608 7231 (Nissi tee 53c, Riisipere)
  • Haiba halduskeskus, telefon 679 3014 (Riisipere tee 8, Haiba)
Kui soovite kindla ametnikuga kokku saada, on kindlasti mõttekas enne üle helistada ning puhkuse ja vastuvõtu kohta üle uurida.

Pilootprojektina on tänavu suvel 14. juunist kuni 23. augustini vallamaja Saue linnas ning halduskeskused Laagris, Riisiperes ja Haibas reedeti suletud. Vallavalitsuse töötajad teevad tööd kontoris, kodus või mujal.

Vastamata ei jää tööajal tehtud telefonikõned ega e-kirjad, registreerimata avaldused ega lahendamata probleemid. Käiakse objektil, on koosolekud.

Avaldused saab alati saata elektroonselt allkirjastatuna e-posti aadressile info@sauevald.ee või jätta paberkandjal postkasti.

Juulis on vallavalitsuse istungid 10. ja 24. juulil (tavapäraselt kord nädalas) ning volikogu istungit ei toimu.