Pääsküla jõe truubi ehitus muudab liikluskorraldust Laagris Pärnu maanteel

I etapp 6.-11. detsember.
Suletud on linna sisenev suund Pääsküla jõe piirkonnas. Liiklusele on tagatud 1+1 lahendus linnast väljuval suunal.

Tallinna suunduvad sõidukid ümberreastuvad vastassuunda Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmikul ning ümberreastuvad õigesse sõidusuunda tagasi Circle-K väljasõidu juures.

Hommikusel tipptunnil kell 7.30-9.00 ja õhtusel tipptunnil kell 15.30-18.30 lülitatakse Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmikul foorid kollasele vilkuvale režiimile, ristmikku reguleerivad reguleerijad.

Truubi ehituse esimese etapi ajal on suletud ligipääs Vanasilla ja Nõlvaku tänavalt Pärnu maanteele ning vastupidi. Ümbersõit toimub Seljaku tänava kaudu.

Väljasõit Seljaku tänavalt on tagatud ühes sõidurajas.

Bussipeatus Nõlvaku nihkub linna siseneval suunal sõidusuundade eraldusribale, kust eemaldatakse sinna paigaldatud kõrge eraldav aed ja kohandatakse bussiootajatele vajalikud ajutised tingimused.