Saue Vallavalitsuse eriolukorrajärgne ja suvine töökorraldus

Pärast eriolukorra lõppu on Saue Vallavalitsus ning halduskeskused Laagris, Riisiperes ja Haibas 18. maist elanikele avatud tavapärastel töö- ja vastuvõtuaegadel. Erisuseks jäävad kuni augusti lõpuni kaugtöö-reeded, mil majade uksed on suletud.

Kuni 1. septembrini toimub vastuvõtt turvalisuse kaalutlusel eelregistreerimisega, et pidada kinni 2 + 2 reeglist ja hoida ära kabinetiuste taha järjekorra tekkimist.

Ametnikuga kohtumise palume eelkõige temaga kokku leppida telefoni või e-posti teel või siis  vastuvõtusekretäri kaudu.

Kontaktid

Kui inimene siiski end kirja panemata kohale tuleb, peab ta arvestama, et spetsialist võib olla registreeritud kohtumistega hõivatud ja et tal tuleb oodata.

Möödunud aasta pilootprojekt õigustas end ja jätkub ka sel suvel

22. maist kuni 28. augustini on vallamaja Saue linnas ning halduskeskused Laagris, Riisiperes ja Haibas reedeti suletud ning vallavalitsuse töötajad teevad tööd kontoris, kodus või mujal.

Vastamata ei jää reedel tööajal tehtud telefonikõned ega e-kirjad, registreerimata avaldused ega lahendamata probleemid. Vajadusel käiakse objektil, on koosolekud ja kohtumised.

Avaldused saab alati esitada kodulehe iseteeninduskeskkonna kaudu, saata elektroonselt allkirjastatuna e-posti aadressile info@sauevald.ee või jätta paberkandjal postkasti.

Suvi on puhkuste aeg

Nii ka Saue Vallavalitsuses. Info Saue Vallavalitsuse töötajate puhkuste, asendamiste ja vastuvõtu muudatuste kohta on leitav valla veebi esilehelt. Infot jagavad ka vastuvõtusekretärid ja ametnikud ise.

Vastuvõtusekretäride kontaktid
  • Saue Vallavalitsus, telefon 679 0180 (Tule 7, Saue linn)
  • Laagri halduskeskus, telefon 654 1130 (Veskitammi 4, Laagri)
  • Riisipere halduskeskus, telefon 608 7231 (Metsa tn 7, Riisipere)
  • Haiba halduskeskus, telefon 679 3014 (Riisipere tee 8, Haiba)
Kui saadate puhkusel olevale Saue Vallavalitsuse töötajale e-kirja, saate vastu automaatteate, kui kaua ta puhkab ja kes teda asendab.

Kui soovite kindla ametnikuga kokku saada, on kindlasti mõttekas enne helistada ning puhkuse ja vastuvõtu kohta üle uurida.

Fotol vallamaja
Töö käib vallamajas kõrval ja juures. Foto: Sirje Piirsoo