« Tagasi

Raudteeremont toob alates 27. juulist Pääsküla-Keila vahele asendusbussid

Elron teatab, et 27. juulist muutub Keila, Paldiski, Kloogaranna ja Turba suuna rongide sõiduplaan. Pääsküla-Keila raudteelõigul teenindab Elron reisijaid asendusbussidega.
 
Remonttööde tõttu sulgeb Eesti Raudtee juulikuu viimasel nädalal Pääsküla-Keila raudteelõigu. 27. juulist kuni 2. augustini on rongid Pääsküla ja Keila vahel asendatud bussidega. Keilast edasi saab sõitu jätkata rongiga.
 
Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.
 
Tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 025. Elron juhib tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.4
 
Liikumiserivajadusega inimestel palub Elron asendusbussidega teenindaval lõigul sõitmiseks ühendust võtta abi@elron.ee või telefonil 616 0245.
 
Pääsküla jaamas kasutatakse nii rongide väljumiseks kui saabumiseks kõiki 3 teed. Kuivõrd osad rongid väljuvad tavapärasest erineva ooteplatvormi äärest, palume jälgida rongide tabloodel olevat väljumiste infot.