« Tagasi

Sügisene lehevedu

Sellest sügisest on ühinemiseelse Saue valla ja Saue linna elanikel korraldatud jäätmeveo raames võimalik kaks korda aastas tellida biolagunevate aia- ja haljastusjäätmete äravedu, sealhulgas sügisesed puulehed. Ühinemiseelses Nissi ja Kernu vallas käivitub teenus 1. aprillist 2021.
 
Puulehti enam tasuta ära ei viida
Et vedu tellida, tuleb end vedaja juures kirja panna. AS Ragn Sells ootab tellimusi e-posti aadressil info@ragnsells.ee või tellimus@ragnsells.ee.
 
Tellimuses märkige ära tellija nimi (Ragn-Sellsi kliendi või lepingu number), jäätmete asukoha aadress ja kogus.
 
Aia- ja haljastujäätmed tuleb koguda kuni 150-liitristesse kottidesse (mustast kilest), koti suu tuleb jäätmete üleandmiseks kinni sõlmida.
 
Sel sügisel on aia- ja haljastusjäätmete äraveo päev 5. november. Ühe kuupmeetri äravedu korraldatud jäätmeveo raames maksab 7,09 eurot.
Aia- ja haljastusjäätmete äravedu on võimalik tellida ka graafikuväliselt, sellisel juhul on kuupmeetri hind 15,90 eurot.
 
Tühisõidu eest tuleb tasuda 5,30 eurot.
 
Aia- ja haljastusjäätmeid saavad Saue valla elanikud ära anda ka Pääsküla jäätmejaama selle lahtiolekuaegadel. Meie valla elanikule on 0,6m3 äraandmine tasuta kord päevas tooja kohta.
 
Lisainfo
AS Ragn-Sells
Suur-Sõjamäe 50a, Tallinn
Kliendiinfo: 606 0439 E-R 8.00-17.00.
 
Pääsküla jäätmejaam
Raba tn 40, Pääsküla, Tallinn (sissepööret osutab suunaviit tekstiga „Jäätmejaam")
Avatud E, T, K, R kell 12-20 ja L-P 10-18. Neljapäeviti ja riigipühadel on jäätmejaam suletud.
Telefon 1345 (24h)
 
Heakorraspetsialist Marju Norvik