Tere tulemast valla sünnipäevale!

Meie vallal oli 24. oktoobril sünnipäev, mida tähistasime ja tähistame üheskoos kontsertide ja tordiga nii Saue linnas, Laagris, Riisiperes kui Haibas.

Sünnipäevapidu Saue linnas ja Riisiperes sai 24. oktoobril peetud. Sauel toimusid ekskursioonid uues vallamajas.Tordile ja kontserdile Keskuse parki tuli rahvast suurel hulgal, ei seganud udutav ilmgi. Svjata Vatra esinemine oli sama haarav ja elu täis, nagu alati. 800 maitsvat Ahjumeistri valmistatud koogilõiku leidsid kiiresti tee piduliste kõhtudesse.

Nissi koolis esines samal õhtul ansambel Köömes ja pidupäeva koogid valmistas Delis Catering.

Sünnipäevapidu Haibas

30. oktoobril on põhjust võtta ette teekond Haibasse, kus kell 19.30 algab Haiba rahvamaja 36. hooaja avapidu koos Saue valla sünnipäevatordiga. Hooaja avavad Ivo Linna, ansambel Supernova ja Kait Kall. Pidu on prii, kuid lisaks saab head-paremat osta baarist, on kaardimaksevõimalus.

Peolistel avaneb hea võimalus uudistada, milline maja pärast põhjalikku renoveerimist välja näeb ja kuidas halduskeskus end uues kohas ja uutes ruumides on sisse seadnud.

Oluline info Haiba Rahvamaja 36. hooaja avapeo osas

Haiba rahvamaja 36. hooaja avapidu on osutunud nii populaarseks, et praeguse seisuga on täitunud Terviseameti kehtestatud 50-protsendilise täitumuse ja hajutatuse nõue (150 inimest).

Palume kõigil, kes on end registreerinud, aga ei saa osaleda, anda sellest teada telefonil 505 2463 (Kuldar Paju), et saaksime pakkuda kohta kellelegi, kes soovib tulla, aga ei jõudnud end kirja panna.

Siiski, kõik on oodatud tähistama Saue valla 3. sünnipäeva! Torti pakume ja vallajuhtide tervitusi kuulame Haiba rahvamaja ees algusega kell 19:45. Seega palume ka neil, kes edasi peole jäävad, riietuda ilmale vastavalt.

Sünnipäevakontsert Laagris

Laagri kultuurikeskus ootab sünnipäevakontserdile ja –tordile 7. novembril kell 18.

Esineb Eesti Ukuleleorkester kavaga „Eesti Ukuleleorkester teeb poppi!". FB-lehel lubab orkester pakkuda popi ja rocki lemmiklugusid, soliste ja esiettekandeid.

Sissepääs kontserdile on prii, kuid vajalik on eelregistreerimine telefonil 679 6765.