Inglipuul ootavad täitmist Saue valla laste jõulusoovid

Tänavune väga erakordne aasta on peagi lähenemas lõpule. Enam pole mägede taga pühadeperiood koos saabuva rõõmuga jõuluvana kingikotist.

Samas on meie hulgas lapsi, kel ühel või teisel põhjusel soovitud kink võib unistuseks jäädagi.

Just neile lastele mõeldes kogusid Maxima ja Eesti Lasterikaste Perede Liit kokku laste soovid üle kogu Eesti – koostöös vallavalitsusega ka 50 Saue valla lapse kingisoovi.

„Juba 17. novembril paigaldati Inglipuu Saue Maxima kauplusesse. Nii saab Sauel olla isiklikuks ingliks kokku 50 kodukoha lapsele," lausus heategevusprojekti eestvedaja Janne Laik Maximast.
Igal Inglipuu sedelil on kirjas lapse nimi, tema vanus ja kingisoov.

Heategevusliku ettevõtmise kauaaegne patroon lauljanna Gerli Padar paneb inimestele südamele, et kingisoovi puult võttes ostja kingi võimalusel kas kohe või järgmise poeskäiguga soetaks ning kaupluse infoletti annaks.

„Nii saame olla kindlad, et kõik kingid - olgu selleks mõni mänguasi, arendav mäng, koolitarve või ka soe riideese - , kenasti soovijateni jõuavad," lisas ta.

Sarnaselt Sauega jõuavad laste kingisoovid 17. novembrist 8. detsembrini Inglipuudele Tallinnas ning linnades ja valdades üle Eesti.

Kokku saavad head inimesed osta jõulukingi ja olla isiklikult ingliks 2000 lapsele. Sealjuures on koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga nende hulgas ka 500 last, kellel peres vendi-õdesid kokku neli või enamgi.

Kingisoovi täitmiseks pole vaja teha muud, kui valida Inglipuult lapse jõuluunistus. Jätta seejärel ostetud kingitus - soovi korral pakkimata kujul - poe infoletti või kassasse. Soovitud kingi võib ka ise valmistada ja tuua see tagasi just sellesse Maximasse, kust kingisoov võetud.

Maxima Eesti