« Tagasi

Põhjalikult uuendatud Laitse kauplus avas täna uksed

Keila Tarbijate Ühistu (TÜ) Laitse kauplus oli novembrist 2020 hoone põhjaliku rekonstrueerimise tõttu 6. maini suletud. Täna keskpäevast on uksed ostjatele taas valla.'
 
Laitse kaupluse ümberehitus oli põhjalik. Laiendus suurendas kaubandussaali pinda üle kahe korra ja pakutava kauba sortiment tõusis ligi nelikümmend protsenti nii toidu- kui esmatarbekaupade osas. Suurenes ka jahutatud ja külmutatud kaupade valik.
 
Uuenenud kaupluses on moodne pandipakendi vastuvõtu automaat, mis asub eraldi ruumis. Taara äraandmine on mugavam ja kiirem.
 
Kauplus pakub pärast uuenemiskuuri jahutatud jooke, sellist võimalust enne ei olnud. Müügile on kohapeal küpsetatud väikesaiad ja pirukad.
 
Rekonstrueeritud hoonel on rohepöördele vastav CO süsteemil töötav jahutus- ja külmasüsteem, mille jääksoojus kasutatakse ära maja kütmisel ning sooja vee tootmisel. Maja kütmiseks ja jahutamiseks on lisaks kasutusel rohepöörde tingimustele vastavad õhk-soojuspumbad. Remont parandas ka töötajate olmetingimusi.
 
Õhus on pakiautomaadi paigaldamise mõte, mis on läbirääkimiste ja otsustamise järgus, mistõttu ei saa selle kohta kindlat vastust anda.
 
Laitse kauplus on pärast avamist lahti kõikidel päevadel nädalas: suveperioodil kell 9-22 ja sügistalvisel perioodil kell 9-21.
 
 
 
 
 
 
Fotod: Einar Alliksaar