Kütise tänav on 22. septembri õhtul ajutiselt autoliiklusele suletud

Saue vallavalitsus väljastas 15. septembri istungil loa korraldada 22. septembril Sauel Keskuse pargis ja Kütise tänaval autovaba õhtu, mis sulgeb ajavahemikus kell 16-19 lõigu Kütise tänavast, mis piirneb Keskuse pargiga.

Tänav on suletud alates pöördest korterelamute siseteedele kuni Saue linna asumiseltsi ruumideni aadressil Kütise 4. Toimub tõukerataste koolitus ja säästva liikuvuse töötuba.

16.-22. septembril on Euroopas säästva liikuvuse nädal, et juhtida tähelepanu rahvatervise ja elukvaliteedi parandamisele puhta liikuvuse ning säästva linnatranspordi edendamise kaudu.

Nädal kutsub inimesi proovima alternatiive autoliiklusele, tegelema aktiivse liikumisega ja väärtustama tervist ning päädib autovaba päevaga 22. septembril. Autovaba õhtu korraldab MTÜ Erakond Eesti 200.