« Tagasi

Jõulude ajal olgu kõigil hea

Nüüd, mil kiire sügistoimetuste aeg pikkamisi vaibumas ja päevadki aina lühemad, vilksab vahel ikka mõtetest läbi, et peagi on käes jõuluaeg.
 
Eks need pühadeaja traditsioonid ole igas peres erinevad: kes käib kirikus ja kus tuleb kogu suguvõsa kokku, kes otsib vaikust ja omaetteolekut, enamasti ehitakse kuuske ja kingitakse kingitusi. Olgu siis seltskond suur või väike, soov katta jõululaud tavapärasest pidulikumalt kuulub ikka peomeeleolu juurde.
 
Ent aastad on erinevad ja vahel võib mõnes peres jõuluaegset elevust varjutada rahanappus, mõni tervisemure või meelerahu puudumine. Aga nii väga ju tahaks, et muremõtted hajuksid ja südamel oleks rahulik.
 
Saue linna asumiselts soovib taas hea-parema toidukraamiga meeles pidada neid Saue valla peresid, kus kasvamas palju lapsi või parasjagu kitsamad ajad. Möödunudaastane südamesoe kogemus jõulurõõmu jagamisest annab selleks hoogu juurdegi. Abivajajate privaatsust me häirida ei soovi, toidukorvid ja kingitused jõuavad pühade eel nendeni valla sotsiaaltöötajate vahendusel.
 
Sinu abi on tänulikult oodatud
Kui Sinu jaoks on oluline, et kõikidesse Saue valla peredesse jaguks jõulude ajal rahu ja heaolu, et laud saaks maitvate roogadega kaetud ja tuba piparkoogihõnguline, saad pakkuda oma abi.
 
Olgu siis väikese ülekande näol või jagades abivajajaile midagi, mida oled ise teinud-kasvatanud.
 
Sinu heatahtlik abi on oodatud kuni 12. detsembrini. Rahalise panuse saad üle kanda Saue linna asumiselts MTÜ arveldusarvele EE292200221072407313 (Swedbank), märkides selgituse reale „Jõulurõõm".
 
Muu abipakkumise osas võta palun ühendust Kairega (tel 5559 5228, sildnikkaire@gmail.com), Eveliniga (tel 5667 5252, evelinpovel@gmail.com) või Merikesega (tel 528 0682, rinnemer@gmail.com).
 
Helget ja hingesooja jõuluootust! Olgem hoitud!
 
Evelin Povel
Saue linna asumiselts
 
See kõik jõudis möödunud aastal tänu lahketele annetajatele jõulupühadeks peredesse. Foto: Sirje Piirsoo