16. juulist muutub rongide sõiduplaan

Elron teatab, et laupäevast, 16. juulist, muutub sõiduplaan Tallinna-Pääsküla-Keila lõigul, Pääsküla ja Keila vahel teenindatakse reisijaid jätkuvalt bussidega.

Raudtee remonttööd läänesuunal kestavad, mistõttu teenindavad reisijaid Pääsküla ja Keila vahel endiselt asendusbussid.

Asendusbusside sõiduplaanis on mõningaid muudatusi, seejuures on osa busse käigus üksnes tööpäeviti, kui sõitjaid on rohkem.

Rongide väljumisajad Keila-Turba, Keila-Paldiski ja Keila-Kloogaranna vahel jäävad samaks, kuid väiksemaid muudatusi on Tallinna ja Pääsküla vahel.

Et olla jooksvalt kursis sõiduplaanimuudatustega, soovitab Elron kodulehelt tellida teate, mis muudatuste info teie e-posti aadressile saadavad.

Elron juhib tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid, ja palub ratastooliga reisijatel enne sõitu reisisoovist teada anda e-posti aadressil abi@elron.ee, et saaks organiseerida madalapõhjalise bussi.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega

Tähelepanu, Valingu peatuse kasutajad!
Sõites Tallinna suunas, peatuvad asendusbussid Valingu rongipeatuse juures parklas. Tallinnast Keila suunas liikudes teevad bussid peatuse Tallinna ringteel Korvi peatuses ja Valingu rongipeatuse juurde ei sõida. Selline lahendus on vajalik sõidugraafikus püsimiseks ja ümberistumiste tagamiseks. See lahendus ei ole kõige mugavam, kuid kuna selles piirkonnas on samal ajal ka maantee ehitustööd, on suur oht busside hilinemiseks.

Asendusbusside peatused ja teekond
  • PÄÄSKÜLA: peatuspunnkt Rännaku puiestee ja Liipri tänaval nurgal
  • LAAGRI: bussipeatus Vana-Pääsküla (Pärnu maanteel maakonnaliinide bussipeatuses)
  • URDA: bussipeatus Urda kogujateel ühes suunas ja Urda teel teise suunas