8. augustist muutub Kanama-Valingu lõigu liikluskorraldus Tallinna ringteel Olerexi ristmikul

Transpordiamet teatab, et kuni septembri lõpuni suletakse liiklusele Saue Olerexi juurest algav Tule tänav ja sealt pääs Tallinna ringteele.

Liiklejatele jääb Tallinna ringteel Vana-Keila maantee ristmikul võimalus vaid ümbersõidu tegemiseks vasakpööre.

Tule tänavale pääsemiseks tuleb veoautodel sõita läbi Topi liiklussõlme Laagris ja sealt tagasi mööda uut Saue-Laagri ühendusteed (Kuuseheki tänava suund).

Keila suunalt pääsevad veoautod ajutiselt Tule tänavale piki Välja teed. Pärnu poole edasi sõitmiseks tuleks linnast väljuda Jälgimäe tee (Segu, Paju tänava) kaudu.

Sõiduautod pääsevad Sauele läbi vastvalminud autotunneli, mis jääb Olerexi tanklast 200 meetrit Keila poole. Liiklus on suunatud edasi läbi Vana-Keila maantee.

Sissesõit Olerexi tanklasse toimub Vana-Keila maantee, Kuuseheki tänava ja Tule tänava kaudu.

Bussiliiklusele tagatakse pääs Tule tänavale läbi Krooningi tankla.

Jalakäijatele on avatud uus jalakäijate tunnel, mis viib Tallinna ringtee uue lõigu alt läbi. Ohutu teeületus on tagatud ka fooridega üle liikluse all oleva teelõigu.