Vallavalitsus otsustas, kuidas minna edasi koroonaviiruse puhangu ajal

Vabariigi valitsus kehtestas 12. märtsi õhtul Eestis 1. maini välja eriolukorra.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist, on kõik Eesti koolid suletud, otsustas vabariigi valitsuse kriisikomisjon neljapäeval, 12. märtsil.

Saue vallas on juba reedest, 13. märtsist, suletud Turba kool ja Nissi põhikool. 16. märtsist on kõik Saue valla koolid kaugõppel.

Lasteaedade kohta ei ole hetkel sulgemise otsust, aga kui vanematel on võimalik lapsed koju jätta, on see tänases olukorras soovitatav.

Kui tekkivad nakkuskahtlused valla lasteaedades, otsustatakse, kuidas edasi, esmalt rühmapõhiselt.

16. märtsist, esialgu kuni 31. märtsini, on suletud kultuurimajad Laagris ja Riisiperes, valla raamatukogud, noortekeskused, huvikoolid, Saue huvikeskus, Saue päevakeskus, Laagri ujula,  Saue ja Ruila spordihall.

Seltsimajade osas otsustab kogukond, soovitatav on needki sulgeda.

Vallavalitsus - vallamaja Saue linnas, halduskeskused Laagris, Riisiperes ja Haibas - on 16.-20. märtsil kaugtööl. See tähendab, et uksed on suletud, aga kõik vallavalitsuse töötajad on telefonikõne ja e-kirja kaugusel, nagu 2019. aasta suvel pilootprojektina hästitoiminud reedesel kaugtööpäeval.

Vastamata ei jää tööajal tehtud telefonikõned ega e-kirjad, registreerimata avaldused ega lahendamata probleemid. Vajadusel tullakse ikka kohale ja saadakse kokku.

Avaldused saab alati saata elektroonselt allkirjastatuna e-posti aadressile info@sauevald.ee või jätta paberkandjal postkasti.

Sotsiaalvaldkond lahendab teenindusprobleemid juhtumipõhiselt.

Igasugustest arengutest saate infot kas valla veebist või FB- lehelt.

Hoiame tervist ja omasid.