Väljastatud avaliku ürituse load

21. juulil antud avaliku ürituse load

Triatlonivõistlus IRONMAN 70.3 Tallinn ja IRONMAN Tallinn
Saue valla territooriumil 4.-8. augustil 2021. a kell 10.30-20.00. Liikluse sulgemine 7. ja 8. augustil ajavahemikus 6.30-16.30. Ürituse eest vastutav isik on Ain-Alar Juhanson: korraldaja telefon 5333 8272, e-post ain@trismile.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 792)
 

Kontsert

23. juulil 2021. a kell 18-22 Maidla külas Maidla külakeskuse territooriumil. Ürituse eest vastutav isik on Margit Mitt: korraldaja telefon 5345 1401, e-post margit.mitt@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 778)

7. juulil antud avaliku ürituse luba

Kontsert

17. juulil 2021. a kell 20-22 Saue linnas Saue laululaval. Ürituse eest vastutav isik on Peeter Kaljuste: korraldaja telefon 5697 1999, e-post peeter.kaljuste@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 743)

 

30. juunil antud avaliku ürituse load

Laagri kohvikutepäev

3. juunil 2021. a kell 11-20 Laagri alevikus, Alliku ja Koidu külas. Kell 11.16 toimuvad kodukohvikud ja kell 18 toimub kontsert Laagri alevikus Jõekääru pargis. Ürituse eest vastutav isik on Ingrid Novikova: korraldaja telefon 5346 5917, e-post ingrid.novikova@sauekultuur.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 721)

Ratsavõistlus

10. juulil 2021. a kell 7-17 Vatsla külas. Ürituse eest vastutav isik on Aivar Viinamägi: korraldaja telefon 526 7727, e-post jonne.viinamägi@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 719)

TeateTants 2021

28.-29. augustil 2021.a kell 20.45-9.00. Saue valla territooriumil. Ürituse marsruut on Saku mõisapark - Kanama teerist - Saue tammik - Keila kirik - Kiia teerist - Vääna mõisapark - Keila-Joa - Laulasmaa rand. Plaanitav ajakava Saue valla territooriumil: Saku valla - Saue valla piir (Kanama) 22.15, Saue Tammik 23.55-00.15, Saue valla - Keila linna piir 02.00. Ürituse eest vatustav isik on Piret Kunts: korraldaja telefon 515 5097, e-post kuntspiret@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 723)

Veski Maitsete tänav

10. juulil. 2021.a kell 10-15 Alliku külas Instituudi tee 132 parkimisplatsil. Ürituse eest vatutav isik on Anne-Ly Kandelin: korraldaja telefon 504 0428, e-post annely.kandelin@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 722)

Teemandi pargi kontserdisari

7., 14., 21. ja 28. juulil kell 19-20.30 Laagri alevikus Teemandi pargis. Ürituse eest vasutav isik on Ingrid Novikova: korraldaja telefon 5346 5917, e-post ingrid.novikova@sauekultuur.ee (Saue vallavalitsuse korraldus nr 720)  

 

16. juunil antud avaliku ürituse load

Laitse seltsimaja jaanituli

23.-24. juunil 2021. a kell 20-02 Kaasiku külas Laitse seltsimaja õuealal. Ürituse eest vatutav isik on Einar Alliksaar: korraldaja telefon 5343 2855, e-post einar.alliksaar@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 640)

Lehetu küla jaanituli

22. juunil 2021. a kell 19-23.59 Lehetu külas Lehetu külakeskuse õuealal. Ürituse eest vatutav isik on Rita Säde: korraldaja telefon 5625 3367, e-post atir67@hot.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 641)

Riisipere jaanipidu ja võidutule jagamine

19.-20. juunil 2021. a kell 17-00 Riisiperes Nissi kirikupargis jaanipidu ja 23. juunil 2021. a kell 18-19 võidutule jagamine Riisiperes Nissi tiigi ääres. Ürituse eest vastutav isik on Johann Sirel: korraldaja telefon 5645 3916, e-post johann.sirel@sauekultuur.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 639)

 

9. juunil antud avaliku ürituse load

Kontsert

12. juunil 2021. aastal kell 20-22 Kohatu külas Kernu mõisa pargis. Ürituse eest vastutav isik on Arnold Veimer: korraldaja telefon 5621 9049 (Saue Vallavalitsuse koraldus nr 603)

Haiba jaanituli

22.-23. juunil 2021. aastal kell 18.30-00.00 Haiba külas Haiba mõisa tiigi ääres. Ürituse eest vastutav isik on Kuldar Paju: korraldaja telefon 5052463, e-post kuldar.paju@sauekultuur.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 602)

Orienteerumisteisipäevak

22. juunil 2021.aastal kell 17.-20.30 Saue linnas. Ürituse eest vastuav isik on Kaido Nurja: korraldaja telefon 505 7187, e-post kaido.nurja@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 601)

Saue linna perepäev ja võidutule jagamine

23. juunil 2021. aastal kell 13-16 perepäev Saue linna jaanituleplatsi ja  kell 18-19 võidutule jagamine Tammetõru 2a juures asuva mäestuskivi juures. Ürituse eest vastutav isik on Marleen Vitsut: korraldaja telefon 5363 8621, e-post marleen.vitsut@sauekultuur.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 604)

Välja Seltsi jaanipäeva üritus

23.-24. juunil 2021. aastal kell 16-00.00 Vanamõisa külas Välja elamupiirkonna palliplatsil. Ürituse eest vastutav isik on Pirjo Spuul: korraldaja telefon 515 6362, e-post pirjo.spuul@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 600)

2. juunil antud avaliku ürituse load

Vatsla täika

5. juunil 2021. a kell 10-15 Vatsla külas Vatsla tee ja Kodasema tee ristmiku ümbruses. Ürituse eest vastutav isik on Arvo Vardja: korraldaja telefon 504 1346, e-post surm@surm.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 567)

Kiia küla kirbuturg

20. juunil 2021. a kell 11-16.00 Kiia külas Kiia tee 1 mänguväljakul. Ürituse eest vastutav isik on Helina Ossep: korraldaja telefon 5621 6401, e-post helina.ossep@mail.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 569)

Koerte näitus Laagri match show 2021

27. juunil 2021. a kell 12-16 Laagris Jõekääru pargis. Ürituse eest vastutav isik on Marion-Silvia Diener: korraldaja telefon 5695 1142, e-post marion@eplk.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 568)

26. mail antud avaliku ürituse load

Saue tervisespordipäev

2. juunil 2021. a kell 18-21 Saue Jaanituleplatsil. Ürituse eest vastutav isik on Terje Toomingas: korraldaja telefon  5343 5855, e-post terje.toomingas@sauespordikeskus.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 535)

Spordivõistlus Filter Temposari Ääsmäel

9. juunil 2021. a kell 16.30-18.15 Ääsmäel. Stardi- ja finišipunkt asub Kasesalu 16 Ääsmäel. Võistluse marsruut kulgeb: Kase tee – Kasesalu – Kaseurva tee – Tee 11403 – Tee 11247 – Tee 11403 – Kaseurva. Ürituse eest vastutav isik on Erik Kangilaski: korraldaja telefon 5841 6043, e-post erik.kangilaski@aerobike.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus 534)

tee, Kasesalu – Kase tee

12. mail antud avaliku ürituse luba

Sassa Kestvusratsutamine I

15. mail 2021. a kell 7-17 Vatsla külas. Ürituse eest vastutav isik on Aivar Viinamägi: korraldaja telefon 526 7727, e-post jonne.viinamägi@gmail.com. (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 473).

3. märtsil antud avaliku ürituse luba

Saue OTT

3. märts-31. detsember 2021. a igal kolmapäeval kell 17-19  Pärnasalu 19 platsil Saue linnas. Ürituse eest vastutav isik on  Egon Müür: telefon 505 2436, e-post egon.muur@lastehaigla.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 211)

23. veebruaril antud avaliku ürituse luba

Saue laadad

3. aprillil, 24. juunil. 31. juulil, 28. augustil, 12 septembril ja 30. oktoobril 2021. a Pärnasalu 17 platsil Saue linnas. Ürituse eest vastutav isik on Silvi Pärn: telefon 5805 0167, e-post laadakorraldus@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 188)

10. jaanuaril antud avaliku ürituse load

Jooks-matk Laagri

14. jaanuaril 2021. a kell 10-13 Laagri-Saue piirkonnas Saue vallas. Ürituse eest vastutav isik on 

Toomas Ellmann: telefon 5901 8609, e-post toomas.ellmann@gmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 141)

 

Eesti Vabariigi aastapäeva pidulik jalutuskäik

24. veebruril 2021. aastal kell 13.15-15.00 Saue linnas Saue valla territooriumil. Ürituse eest vastutav isik on Marleen Vitsut: telefon 5363 8621, e-post marleen.vitsut@sauekultuur.ee (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 140).

Õhtumatk ja jõulukuuskede põletamine

12. veebruaril. 2021. aastal kell 16-21 Nissi tee 55 ja Riisipere alevikus Saue vallas. Ürituse eest vastutav isik on Triin Verner: telefon 5669 9350, e-post triinlu@hotmail.com (Saue Vallavalitsuse korraldus nr 139).