« Tagasi

Toetame vabatahtliku pääste jätkumist Nissi kogukonnas

Tere, hea valla lehe lugeja! Meile kõigile meeldib elada turvalises ja rahulikus kogukonnas. Kahjuks juhtub aeg-ajalt ikka õnnetusi. Ja kui see juhtub, ootame me kõik abi võimalikult kiiresti. Eriti, kui tegemist on tulekahjuga, mis hävitab kõik oma teel väga kiiresti.
 
Vabatahtalikud päästjad sõltuvad varustuse osas peamiselt riigi, kogukonna ja toetajate heast tahtest.
 
Kuna toetused on piiratud ja üsnagi kesised, kutsume Nissi Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste ja Kodutütardega üles inimesi toetama ja väärtustama vabatahtlike tööd.
 
Just nemad on need, kes reageerivad kõige esimesena. Need tublid mehed ja naised, kes on valmis kõik oma tegemised pooleli jätma, et päästa tulest teie kodu või teie elu. Ja seda kõike heast tahtest ja ilma palka saamata.
 
Võib-olla peab üks neist just kodus oma lapse sünnipäeva, kui tuleb see kõne. Kogu pere mõistab, et on vaja minna, sest sellest võib sõltuda kellegi elu. Selline missioonitunne ei ole tavaline, need inimesed ei ole tavalised. Nad riskivad oma eluga meie kõigi kaitseks.
 
Need imelised inimesed vajavad oma töö tegemiseks meie kõigi abi. Panustame kõik koos selle heaks, et meie turvalisus oleks alati ja väga hästi tagatud.
 
Kutsume üles toetama rahalise panusega päästjate kontole. Summa ei pea olema üldse suur, aga kui seda teevad paljud, siis koguneb arvestatav hulk raha, mida saabki kasutada varustuse ostuks, masinate remondiks või mõne muu olulise asja jaoks, mis on nende töös vajalik.
 
Pöördume kindlasti ka Nissi kogukonnas või selle lähiümbruses olevate ettevõtete poole. Ka teie ju soovite, et abi oleks kiirelt kohal, kui ettevõtte territooriumil peaks õnnetus juhtuma.
 
Tegime Facebooki lehekülje „Toetame vabatahtliku pääste jätkumist Nissi kogukonnas". Sellele lehele postitame intervjuusid Nissi kogukonna päästjatega, kes kõik räägivad, miks ja kuidas jõudsid nad selle tänuväärt töö juurde. Lisaks on lehel olemas ka nende konto number, kuhu saab alati ja iga kell oma panuse anda.
 
Suur, suur aitäh kõigile neile inimestele, kes Nissi advendilaadal juba oma panuse andsid, ostes naiskodukaitselt õnneloosi või tehes panuse annetuskasti. Üheskoos sai kogutud esimene 753,51 eurot.
 
Päästjaid saab toetada ülekandega SEB pangakontole: Nissi Pritsumeeste Ühing, EE201010220058890016. Selgitus: Toetus/annetus
Piret Reinmann
Kodutütarde Harju ringkonnavanem
Nissi Naiskodukaitse jaoskonna liige