« Tagasi

Tule, tähista emadepäeva Marko Matvere kohvik-kontserdil

Kohvik-kontsert toimub taas! Sel korral esineb näitlejana tuntud, kuid ka muusikuna tegev Marko Matvere emadepäeva puhul Saue vallamaja fuajees. Kontsert toimub 8. mail kell 18.
 
Näitleja, laulja ja lavastaja Marko Matvere on lõpetanud Tallinna Konservatooriumi Lavakunstikateedri XIV lennu. Ta on mänginud mitmetes Eesti filmides ja telesarjades.
 
Marko on andnud oma hääle animafilmi „Jääaeg" tiiger Diegole. Ta on Väikeste Lõõtspillide Ühingu asutaja ja solist, esinenud ka koos Jaan Tättega (ilmunud heliplaadid ja -kassetid).
 
Oktoobrist 2010 kuni maini 2012 osalesid Marko Matvere ja Jaan Tätte merereisil „Ümber imelise ilma". Ümbermaailmareisist kirjutas Marko raamatu „Meri ja kuked : S/Y Nordea ilmareis : 2. oktoober 2010 – 17. juuni 2012".
 
Kontsert on piiratud kohtadega ja seetõttu soovitame pileti soetada varakult. Piletid on müügil Piletimaailma keskkonnas hinnaga 15 eurot.
 
Kontsert on üles seatud kohvikustiilis laudadega ja piletihinnas sisaldub igale külastajale kolm soolast ning üks magus suupiste!
 
Vaheajal on avatud kohvik, kust iga külaline endale meelepärast veel juurde soetada saab. Maitsvaid hõrgutisi pakub Ääsmäe Külaplatsi kohvik.
 
Tule tähista emadepäeva koos meiega!
 
Marit Oja
Saue Kultuuri- ja Huvikeskuse kultuurijuht