Kontaktid

Andres Kaarmann
Amet: abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige
Telefon: 679 0183511 2059
E-posti aadress andres.kaarmann@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, õigusteadus
   
 
Amet: sotsiaalosakonna juhataja, ametijuhend
Telefon:  
E-posti aadress:  
Haridus:  
   

Maret Maripu

NB! Alates 4. novembrist 2019 uues tervisekeskuses II korrusel, aadress Pärnasalu põik 3, Saue linn (Grossi poe kõrval)

Amet: sotsiaaltööspetsialist (Saue linn), ametijuhend
Telefon: 679 01765855 6836
E-posti aadress: maret.maripu@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Laine Elmik
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Laagri), ametijuhend
Telefon: 654 1145513 7154
E-posti aadress: laine.elmik@sauevald.ee
Haridus: keskeriharidus, põllumajanduslike ettevõtete raamatupidamine
   
Merike Lepik
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Haiba), ametijuhend
Telefon: 679 30225551 2460
E-posti aadress: merike.lepik@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Sille Simson
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Riisipere), ametijuhend
Telefon: 608 7203, 557 1614
E-posti aadress: sille.simson@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, tervisejuhtimine

 

Liis Tooming

Amet: lastekaitsespetsialist (Laagri), ametijuhend
TÖÖPIIRKOND
Telefon: 679 01935194 8869
E-posti aadress: liis.tooming@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Reili Raamat
Amet: lastekaitsespetsialist (Haiba), ametijuhend
TÖÖPIIRKOND  
Telefon: 679 30235551 2468
E-posti aadress reili.raamat@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, noorsootöö
   
Signe Algma
Amet: lastekaitsespetsialist (Laagri), ametijuhend
TÖÖPIIRKOND
Telefon: 5866 0485
E-posti aadress: signe.algma@sauevald.ee    
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö 
   

Pille Toomsalu

NB! Alates 4. novembrist 2019 uues tervisekeskuses II korrusel, aadress Pärnasalu põik 3, Saue linn (Grossi poe kõrval)

Amet: lastekaitsespetsialist (Saue linn), ametijuhend
TÖÖPIIRKOND
Telefon: 6790 1965912 5591
E-posti aadress: pille.toomsalu@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Triin Taal
Amet: lastekaitsespetsialist (Riisipere), ametijuhend
TÖÖPIIRKOND
Telefon: 608 72365551 4224
E-posti aadress: triin.taal@sauevald.ee
Haridus: keskharidus (TÜ-s diplomitöö kirjutamisel)
         
Sirli Sõstar-Peerna
Amet: eakate ja puuetega täisealiste spetsialist, ametijuhend
Telefon: 654 11445346 2560
E-posti aadress: sirli.sostar@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö