Elus on väljakutseid - leia endale südamelähedane töökoht meie vallas

 
„Saue vald ei ole tavaline vald. Siin töötavad erilised inimesed, kes usuvad. Usuvad, et omavalitsus ei ole hallide inimeste udune andromeeda, vaid värviküllane ja mitmetahuline, supernoovast musta auguni pulbitsev pöörane elu. „Küla elab, maa toidab, linn toetab – meie ühendame". Meie senine visioon on koosnenud erinevatest tegusõnadest ja see pole juhus. Me oleme koos selleks, et teha elu vallas paremaks. Oleme koos selleks, et olla eeskujuks, et valla elanikud saaksid uhkusega ütelda, et nad elavad Saue vallas. See algab veendumusest ja usust. Ka kõrvitsas võib päikest näha ja päike on ka täht"
Andres Laisk
vallavanem

Tööpakkumised Saue Vallavalitsuses (klõpsa lingil)

Mis Sind meie juures ootab?
Sinu panus ei ole kunagi tühine – me tegutseme igapäevaselt ligi 24 000 hea inimese ja külalise elukeskkonna edendamise suunas. Inimene on me jaoks väärtus. Sind toetavad igapäevatöös Saue Vallavalitsuse 85 asjatundlikku kolleegi ehituse, majanduse, sotsiaali, hariduse, kultuuri, rahanduse, arenduse, infotehnoloogia, kommunikatsiooni ja administratiivvaldkonnast. Lisaks on meil vallas lausa 28 hallatavat asutust. Seega suures pildis toimetab õpetajatest teedespetsialistini meil kokku ligi 900 erineva valdkonna tegijat.
 
Me arendame inimesi
Panustame inimeste arengusse ja pakume erinevaid koolitus- ning õppevõimalusi. Korraldame erinevatele huvigruppidele või kogu meeskonnale laiemalt erialaseid ja pehmeid väärtusi toetvaid ning arendavaid koolitusi (ladus suhtlus, meeskonnatunne jm). Lisaks on igal inimesel personaalne koolitusfond, mida on võimalik väga paindlikult ja oma äranägemise järgi jätkuva töörõõmu säilitamiseks kasutada.
 
Me hoiame tervist
Pakume laiaulatuslikku tervise toetamise hüvitist spordist hambaravini. Kui on vaja hingetõmbeks aeg maha võtta, saab lisaks põhipuhkusele kasutada tervisepäevi. Käime eeskujulikult hooliva teenusepakkuja juures tervisekontrollis. Hoolitseme, et töökeskkond oleks kaasaegne, mõnusalt mugav, avatud, aga ka loomingulisust toetav. Kui töövahendite ja –keskkonna osas on vajadusest lähtuvaid mõistlikke erisoove, püüame alati leida parimad lahendused. 
 
Me usaldame oma inimesi
Me ei oota inimestelt kellaajast kellaajani kontoritoolil kõikumist, vaid anname paindliku võimaluse olla iseseisev tööaja planeerimises ja inspiratsiooni pakkuva tööasukoha valikus. Lisaks ei ole meil majas the-big-boss-tüüpe. See tähendab, et  iga inimene on oma valdkonna spetsialist, kellelt ootame kaasarääkimist ja erinevaid ettepanekuid.
 
Me tunnustame koostööd
Selleks, et koostöö sujuks ja seda ka meie erinevate keskuste vahel, võtame ette erinevaid ühistegevusi. Ühistegevus ei tähenda üksnes suvepäevadel lustimist (kuigi ka see on vahest vajalik), vaid keskendume liikumisele, uute ideede genereerimisele, koostöökogemusele, vabatahtlikule panusele ja heategevusele. Võtame ette tervist edendava jalgrattamatka või paneme suvistel kohvikupäevadel püsti täitsa oma kohviku.
Paneme suvistel kohvikupäevadel püsti täitsa oma kohviku - pildil meie Vallamaja kohviku pidajad Saue linna kohvikutepäeval augustis 2020.
 

Saue vallamaja. Foto: Märt Lillesiim

Tagasi / Üles

 

Saue Vallavalitsusel on 28 hallatavat asutust.

Tööpakkumised Saue Vallavalitsuse hallatavates asutustes (klõpsa lingil)

Meil on
7 kooli: Ääsmäe Põhikool, Nissi Põhikool, Turba Kool (põhikool-lasteaed), Kernu Põhikool (põhikool-lasteaed), Ruila Põhikool (põhikool-lasteaed), Saue Gümnaasium, Laagri Kool ja Laagri kooli Möldre maja
 
7 lasteaeda: Ääsmäe Lasteaed, Nõlvaku Lasteaed, Laagri Lasteaed, Veskitammi Lasteaed ja Veskitammi Lasteaia Möldre maja, Tuleviku Lasteaed, Riisipere Lasteaed, Saue lasteaed Midrimaa
 
8 raamatukogu: Saue Vallaraamatukogu, Ääsmäe Raamatukogu, Riisipere Raamatukogu, Turba Raamatukogu, Saue Linna Raamatukogu, Kernu Vallaraamatukogu, Ruila Raamatukogu, Laitse Raamatukogu
 
 
Saue valla omandis või Saue valla asutatud on juriidilised isikud: AS Kovek, OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus (Laagri Kool), Ääsmäe Kultuuri ja Spordi SA, Saue Spordirajatised OÜ, Haiba Lastekodu SA, Veskimöldre Haridusmaja SA.
 
 • Ruila Põhikool võtab tööle lasteaiaõpetaja, tugiisiku lasteaeda ja tugisisku kooli.. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

Laagri Kooli Möldre maja. Foto: Silver Libe

Tagasi / Üles

 

ETTEVÕTTED JA ASUTUSED SAUE VALLAS

Lugupeetud tööandjad! Teie kuulutust hoitakse valla kodulehel aktiivsena üks kuu, juhul kui te ei teata töötaja leidmisest või ei pikenda kuulutuse avaldamise aega.

Lugupeetud töövõtjad! Kui ettevõte on kuu jooksul, mil kuulutust aktiivsena hoitakse, töötaja leidnud ja ei ole sellest teatanud, ei ole võimalik vastutada siinse info aktuaalsuse eest.
 
 • Pakume tööd haljastus- ning lihttöölisele. Asukoht Saue vald. Nõutav B-kategooria olemasolu ja hea füüsiline vorm. Lisainfo 506 7491Kuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Pakume stabiilset töökohta juurdelõikajale arenevas õmblusfirmas, mis toodab põhiliselt ekspordiks. Töö on mitmekülgne, kuna toodame väikepartiidena. Aneri Sport OÜ, Saue, Kasesalu 12, anerisport@gmail.com, +372 513 7705Kuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 

 • Fontakt OÜ otsib viite rõõmsameelset telefoniassistenti, kel on suhtlemisjulgust ja arvutiga töötamise kogemus. Kasuks tuleb vene keele oskus. Töö Sauel ja kodukontoris. CV-d ootame annika@fontakt.com. Vaata ka: https://www.fontakt.com/tule-toole/Kuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Otsime puhastusteenindajat Laagri Spordiklubisse 24/7 asukohaga Vabaduse pst174b. Täpsema info saamiseks helista 5671 2225Kuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Saue Rimi otsib töötajaid. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • AS-i Sami ambitsioonikasse meeskonda on oodatud tootmisseadmete hoolduspetsialist ja hoolduselektrik-lukksepp. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Laagri Tennisekeskus otsib kollektiivi särasilmset klienditeenindajat. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Harju Elekter ootab meeskonda CNC pingioperaatoreid ja pulbervärviliini operaatoreid. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Kalsep pakub tööd C-kategooria autojuhile. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • AS Alliku OS pakub tööd farmitöölisele. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Grossi Toidukaubad otsib meeskonda särasilmseid ja kohusetundlikke teenindajaid, letti ja kassasse. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Eesti Keskkonnateenused otsib kohusetundlikku olmeprügi autojuhti. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Ettevõte võtab tööle tänavahoolduse autojuhte ja traktoriste. Telefon 510 1803. Kuulutus lisatud 23.09.2021.

 

 • Selver ootab töötajaid Laagrisse ja Sakku. TÖÖKUULUTUS. Kuulutus lisatud 10.09.2021.

 

Tagasi / Üles