Elus on väljakutseid - leia endale südamelähedane töökoht meie vallas

 
„Saue vald ei ole tavaline vald. Siin töötavad erilised inimesed, kes usuvad. Usuvad, et omavalitsus ei ole hallide inimeste udune andromeeda, vaid värviküllane ja mitmetahuline, supernoovast musta auguni pulbitsev pöörane elu. „Küla elab, maa toidab, linn toetab – meie ühendame". Meie senine visioon on koosnenud erinevatest tegusõnadest ja see pole juhus. Me oleme koos selleks, et teha elu vallas paremaks. Oleme koos selleks, et olla eeskujuks, et valla elanikud saaksid uhkusega ütelda, et nad elavad Saue vallas. See algab veendumusest ja usust. Ka kõrvitsas võib päikest näha ja päike on ka täht"
Andres Laisk
vallavanem

Tööpakkumised Saue Vallavalitsuses (klõpsa lingil)

Mis Sind meie juures ootab?
Sinu panus ei ole kunagi tühine – me tegutseme igapäevaselt ligi 24 000 hea inimese ja külalise elukeskkonna edendamise suunas. Inimene on me jaoks väärtus. Sind toetavad igapäevatöös Saue Vallavalitsuse 85 asjatundlikku kolleegi ehituse, majanduse, sotsiaali, hariduse, kultuuri, rahanduse, arenduse, infotehnoloogia, kommunikatsiooni ja administratiivvaldkonnast. Lisaks on meil vallas lausa 28 hallatavat asutust. Seega suures pildis toimetab õpetajatest teedespetsialistini meil kokku ligi 900 erineva valdkonna tegijat.
 
Me arendame inimesi
Panustame inimeste arengusse ja pakume erinevaid koolitus- ning õppevõimalusi. Korraldame erinevatele huvigruppidele või kogu meeskonnale laiemalt erialaseid ja pehmeid väärtusi toetvaid ning arendavaid koolitusi (ladus suhtlus, meeskonnatunne jm). Lisaks on igal inimesel personaalne koolitusfond, mida on võimalik väga paindlikult ja oma äranägemise järgi jätkuva töörõõmu säilitamiseks kasutada.
 
Me hoiame tervist
Pakume laiaulatuslikku tervise toetamise hüvitist spordist hambaravini. Kui on vaja hingetõmbeks aeg maha võtta, saab lisaks põhipuhkusele kasutada tervisepäevi. Käime eeskujulikult hooliva teenusepakkuja juures tervisekontrollis. Hoolitseme, et töökeskkond oleks kaasaegne, mõnusalt mugav, avatud, aga ka loomingulisust toetav. Kui töövahendite ja –keskkonna osas on vajadusest lähtuvaid mõistlikke erisoove, püüame alati leida parimad lahendused. 
 
Me usaldame oma inimesi
Me ei oota inimestelt kellaajast kellaajani kontoritoolil kõikumist, vaid anname paindliku võimaluse olla iseseisev tööaja planeerimises ja inspiratsiooni pakkuva tööasukoha valikus. Lisaks ei ole meil majas the-big-boss-tüüpe. See tähendab, et  iga inimene on oma valdkonna spetsialist, kellelt ootame kaasarääkimist ja erinevaid ettepanekuid.
 
Me tunnustame koostööd
Selleks, et koostöö sujuks ja seda ka meie erinevate keskuste vahel, võtame ette erinevaid ühistegevusi. Ühistegevus ei tähenda üksnes suvepäevadel lustimist (kuigi ka see on vahest vajalik), vaid keskendume liikumisele, uute ideede genereerimisele, koostöökogemusele, vabatahtlikule panusele ja heategevusele. Võtame ette tervist edendava jalgrattamatka või paneme suvistel kohvikupäevadel püsti täitsa oma kohviku.
Paneme suvistel kohvikupäevadel püsti täitsa oma kohviku - pildil meie Vallamaja kohviku pidajad Saue linna kohvikutepäeval augustis 2020.
 

Saue vallamaja. Foto: Märt Lillesiim

Tagasi / Üles

 

Saue Vallavalitsusel on 28 hallatavat asutust.

Tööpakkumised Saue Vallavalitsuse hallatavates asutustes (klõpsa lingil)

Meil on
7 kooli: Ääsmäe Põhikool, Nissi Põhikool, Turba Kool (põhikool-lasteaed), Kernu Põhikool (põhikool-lasteaed), Ruila Põhikool (põhikool-lasteaed), Saue Gümnaasium, Laagri Kool ja Laagri kooli Möldre maja
 
7 lasteaeda: Ääsmäe Lasteaed, Nõlvaku Lasteaed, Laagri Lasteaed, Veskitammi Lasteaed ja Veskitammi Lasteaia Möldre maja, Tuleviku Lasteaed, Riisipere Lasteaed, Saue lasteaed Midrimaa
 
8 raamatukogu: Saue Vallaraamatukogu, Ääsmäe Raamatukogu, Riisipere Raamatukogu, Turba Raamatukogu, Saue Linna Raamatukogu, Kernu Vallaraamatukogu, Ruila Raamatukogu, Laitse Raamatukogu
 
 
Saue valla omandis või Saue valla asutatud on juriidilised isikud: AS Kovek, OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus (Laagri Kool), Ääsmäe Kultuuri ja Spordi SA, Saue Spordirajatised OÜ, Haiba Lastekodu SA, Veskimöldre Haridusmaja SA.
 
 • Saue Gümnaasium otsib inglise keele õpetajat. TÖÖKUULUTUS. Kuulutus lisatud 20. mai 2021.
 • Ruila Kool võtab 2021.-2022. õppeaastal tööle klassiõpetaja, inglise keele õpetaja ja vene keele õpetaja.. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 16. juuni 2021.

 

Laagri Kooli Möldre maja. Foto: Silver Libe

Tagasi / Üles

 

ETTEVÕTTED JA ASUTUSED SAUE VALLAS

Lugupeetud tööandjad! Teie kuulutust hoitakse valla kodulehel aktiivsena üks kuu, juhul kui te ei teata töötaja leidmisest või ei pikenda kuulutuse avaldamise aega.

Lugupeetud töövõtjad! Kui ettevõte on kuu jooksul, mil kuulutust aktiivsena hoitakse, töötaja leidnud ja ei ole sellest teatanud, ei ole võimalik vastutada siinse info aktuaalsuse eest.
 
 • Pakume tööd abitöölisele, osalise tööajaga. Pöhitööks kaunistuste triikimine tootele. anerisport@ gmail.com+372 513 7705Kuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • Pakume stabiilset töökohta juurdelõikajale arenevas väikefirmas, mis toodab põhiliselt ekspordiks. Töö on mitmekülgne, kuna toodame väikepartiidena. anerisport@gmail.com+372 513 7705Kuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • SA Haraka Kodu võtab tööle tegevusjuhendaja. TÖÖKUULTUSKuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • AS Alliku OS pakub hooalalist tööd teravilja kuivatajale. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • Sami ambitsioonikasse meeskonda on oodatud lukksepp, painutuspingi operaator, keevitaja, masinate koostaja. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • Toitlustusettevõte Baltic Restaurants Estonia AS pakub tööd kokkadele, abitöölistele ja klienditeenindajatele Saue vallas ja mujal Harjumaal. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • EFC Norge AS otsib meeskonda kogemustega ehitajat.puuseppa. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • Pakun tööd bussijuhile (juhuveod). Vajalik kehtiv kutsetunnistus. Töö sobib ka pensionärile. Infot saab tel 5676 8427Kuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • AS M.V.Wool pakub tööd komplekteerijale (meesterahvale). Lisainfo 512 3540Kuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • Ekspordile suunatud ja kiirelt arenev tootmisettevõte Sauel otsib oma meeskonda tootmistöölisi. Töö eeldab füüsilist võimekust. Lisainfo tel 5191 7805.Kuulutus lisatud 16. juuni 2021.
 • Jõgisoo forellipüük pakub suveks tööd kalapüügikohas. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 9. juuni 2021.
 • Veski Market ootab meeskonda uusi töötajaid. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 9. juuni 2021.
 • Saidafarm OÜ pakub alalist ja suvehooajaks vähemalt 16-aastasele noorele tööd MEIEREISSE. Väljaõpe kohapeal. Olemas elamispind. Olemas tihe rongi- ja bussiliiklus. Kauplus, kool, lasteaed lähedal. Info 510 8866Kuulutus lisatud 9. juuni 2021.
 • Mänguväljakuid tootev Lappset Estonia OÜ asukohaga Tänassilma küla, Laagri, otsib seoses töömahu suurenemisega tänapäevasele pulbervärvimisliinile tootmistöötajaid, pakkijaid ja pulbervärvijaid. Töö on kahes vahetuses, täistööaeg. Tööülesanneteks on värvimisliinile toodangu riputamine, pulbervärvimine, markeerimine, pakkimine ja raporteerimine. Kandideerimisel eelis eelneva tootmiskogemusega inimestel, sobivusel võimalik koheselt tööle asuda. Tel Mänguväljakuid tootev Lappset Estonia OÜ asukohaga Tänassilma küla, Laagri, otsib seoses töömahu suurenemisega tänapäevasele pulbervärvimisliinile tootmistöötajaid, pakkijaid ja pulbervärvijaid. Töö on kahes vahetuses, täistööaeg. Tööülesanneteks on värvimisliinile toodangu riputamine, pulbervärvimine, markeerimine, pakkimine ja raporteerimine. Kandideerimisel eelis eelneva tootmiskogemusega inimestel, sobivusel võimalik koheselt tööle asuda. Tel 5340 9654, e-post Olari.Ervald@lappset.comKuulutus lisatud 20. mai 2021.
 • Laitse RallyPark pakub tööd professionaalsele maalrile ja automehaanikule. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 20. mai 2021.
 • Saue Auto pakub tööd tehnoülevaatajale. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 20. mai 2021.

 

Tagasi / Üles