Bussiliin 18A alustab 1. oktoobril, sõidugraafik on kinnitatud

1. oktoobrist on võimalik liini nr 18 pikendatud väljumistel kasutada Rimi-Bauhofi vahelist jalakäijate tunneli juures asuvat Urda peatust.

Tallinna linna transpordiameti ja valla läbirääkimiste lõpliku tulemusena on tänaseks liinide korraldaja teinud kontrollsõidud, mille tulemusena välja pakutud lõplik lahendus on selline, et liini 18 osad väljumised pikendatakse. Ümberistumist ei toimu. Oluline on bussile istumisel jälgida märgistust. Liini 18 lõpp-peatuseks Laagris jääb alates 1. oktoobrist Nõlvaku peatus, liin märgistusega 18A on pikendatud liin.

Ligikaudu 40% liini 18 tänastest väljumistest ehk ca kaks korda tunnis kannavad märgistust 18A ning läbivad Urda ja Tänassilma tee peatuse TOP-i sõlme kaudu.

Põhiliini 18 lõpp-peatus saab olema Nõlvaku ja buss teeb tagasipöörde Seljaku ristmikul. Seljaku ristmikult hakkab tagasi pöörama ka liin 27.

Liini 18A sõidugraafik alates 1. oktoobrist

Liini 18 sõidugraafik alates 1. oktoobrist