« Tagasi

Eriolukorrast tulenevad muudatused ühistranspordis alates 16. märtsist

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus teatab, et eriolukorrast tulenevalt on alates 16. märtsist peatatud teenuse osutamine omavalitsuste osadel siseliinidel, sh Saue valla osadel siseliinidel, kuna Eestis on välja kuulutatud eriolukord ning kõik koolid, huvikoolid, kutsekoolid ja ülikoolid on suletud.

16. märtsist lõpetavad töö liinid Ä1-Ä4, S1-S7, SK1-SK4, S11, SN2, SN3 ja SN5.

Tööd jätkavad Laagri siseliin L1, SN1 ja SN4, S8-S10 ja 112.

Liiniinfo peatus.ee-s

Loe edasi

ERIOLUKORD ÜHISTRANSPORDIS

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus teatab, et seoses koroonaviiruse riigisisese levikuga, on maakonna ühistranspordi kasutamises kehtestatud lisanõuded.
 
Reisijatel on lubatud sõidukisse siseneda vaid keskmisest või tagumisest uksest, kindlustamaks bussijuhtide võimalikult vähest kokkupuudet reisijatega.
 
Esimest ust sisenemiseks ei ole lubatud kasutada, kui bussil on keskmine või tagumine uks olemas. Kui bussis ei ole validaatorit keskmiste uste juures, jääb sõit registreerimata ja pilet ostmata.
 
Meetmeid rakendatakse kuni vabariigi valitsuse eriolukorra otsuse lõpetamise või pikendamiseni.
 
Esiuksed eraldatakse märgiste või lintidega, märkimaks läbipääsu keeldu. Esiust võib kasutada ainult avariikorral väljumiseks.
 
Palume sõitjatel kõrgendada oma isiklikku hügieeni ja haigusnähtude või riskipiirkonnast tulnud isikutega kokkupuute korral mitte kasutada ühistransporti ja jääda koju.