Ajutine liikluskorraldus Pärnu maanteel Laagris Tallinna piiril

Pärnu maantee km 12,3-13,04 rekonstrueerimine ning pargi-ja-reisi-parkla ehitamine perioodil 10. kuni 22. juuli 2019.

Alates 10. juulist suletakse Pärnu maantee km 12,3-12,75 lõigus Teelise tänava poolne osa, sealhulgas kõnnitee.

Liiklus säilitatakse 2+1 muutsuunaga lahendusena Pärnu maantee raudteepoolsel küljel. Hommikusel tipptunnil kell 7.30-9.30 tagatakse kaks sõidurada linna sisse ja õhtusel tipptunnil kell 16-18 kaks sõidurada linnast välja. Lõikuse, Külvi ja Saagi tänavale on ligipääs läbi ehitustsooni.

Töölõigus lubatakse külgnevatelt kõrvalteedelt ja tänavatelt väljasõidul ainult parempöörded. Linnast välja Pärnu poole on esimene võimalus tagasi pöörata Jälgimäe tagasipöördel ning Tallinna suunal Vabaduse pst ja Pärnu mnt ristumisel.

Jalakäijatele jääb võimalus läbida töötsooni mööda aedadega piiratud 1,5 meetri laiust koridori lõigus Circle K väljasõit kuni Külvi tänav, lisaks ka piki raudteepoolset ajutist käiguteed.

Linnast väljuval suunal tõstetakse Vana-Pääsküla bussipeatus 100 meetrit Pärnu poole. Busside nr 10 ja 14 lõpp peatus on vahetult pärast suletavat Vana-Pääsküla peatust.

Tallinnasse sissesõidul nihkub Vana-Pääsküla peatus 200 meetrit Pärnu poole.

Piirangud kestavad 10.-22. juuli 2019.

Ajutise liikluskorralduse animatsioon