Minge metsa ehk tulge maastikumängule!

Riisipere Kultuurikeskus ja Nissi Noored Kotkad kutsuvad Võidupüha orienteerumisele Riisipere jaama metsa. Nende soov on kutsuda inimesi värskes õhus liikuma ning muuta liikumist mängulisemaks ja põnevamaks.
 
Rajale minekuks saab valida endale sobiva aja vahemikus 20.-23. juunini. Rajale võib minna kogu perega või üksiküritajana.
 
Rajameister on Nissi rühma noorkotkas Kardo Kutti, kes on osalenud paljudel orienteerumisvõistlustel. Kardo unistus oli ka ise üks päris enda tehtud rada paika panna.
 
Raja pikkus on 5 km - mõnus ja jõukohane väljakutse. Start on Riisipere jaamahoone taga infostendi juurest, kust leiab orienteerumiseks kaardi. Kaarti saab lugeda nutiseadmest, digitaalse kaardi välja printimise võimalus on Saue valla kodulehel. Rada sobib suurepäraselt neile, kes tulevad mängule rongiga.

Võidupüha orienteerumise kaart

Orienteeruja leiab igast punktist ühe tähe, mis moodustavad anagrammina sõna. 
 
Osalemist kinnitav sõna saada hiljemalt 23. juunil kella 12-ks nissi@sauekultuur.ee või Riisipere Kultuurikeskuse FB sõnumitesse.
 
Kui lahendust välja ei nuputagi, saada lihtsalt anagramm. Kui kõiki punkte rajal üles ei leiagi, ära katkesta, kõige olulisem on rõõm liikumisest värskes õhus. FB ürituse lehele on väga oodatud osalejate fotod rajalt. 
 
Kõigi osalejate vahel loositakse auhindu. Loosiauhinnad panevad välja OÜ Saidafarm, Noorte Kotkaste Harju malev, Bestclean Puhastusteenistus OÜ. Peaauhind on jaanipäevaks sobilik piknikukraam Riisipere Kultuurikeskuselt. Auhindu on omajagu ja loosiõnne võimalus väga suur. Kohtumiseni metsateedel ja terviseradadel!
 
Eneken Maripuu
Riisipere Kultuurikeskuse kultuurikorraldaja